Czy odważysz się odkryć tajemnice zakopane pod piaskami Egiptu?

Opublikuj swój scenariusz!

ZBIORY UNIWERSYTETU MISKATONIC, CZYLI MISKATONIC REPOSITORY

Czym jest Miskatonic Repository? To platforma działająca w ramach DriveThruRPG, gdzie fani i inni członkowie społeczności Zewu Cthulhu mogą publikować swoje własne scenariusze i dodatki do tej gry. Jeśli więc szukacie nowych przygód, koniecznie tam zajrzyjcie!

W Miskatonic Repository możecie znaleźć świetne scenariusze i dodatki od naszych partnerów: Gry Frejtaga, Lans Macabre, Skrajnie Poczytalny.

My w ramach Miskatonic Repository wydaliśmy scenariusz Paula Frickera Pięć sążni w głąb. Tłumaczymy także serię Obłędnych gotowców: łatwych do poprowadzenia, krótkich przygód do 7. edycji Zewu Cthulhu. Każda z nich została napisana z myślą o przeprowadzeniu jednej, ekscytującej sesji, do której Strażnicy i Strażniczki Tajemnic nie potrzebują przygotowania: wystarczy, że szybko przejrzą tekst. Obłędne gotowce zawierają mapy, pomoce dla graczy oraz pięć kart gotowych do gry Badaczy. Do tej pory opublikowaliśmy trzy, a w przygotowaniu są już kolejne!

Warto się pochwalić: w języku polskim powstało tak wiele publikacji, że to – po koreańskim – drugi największy język w Miskatonic Repository! Dziękujemy wszystkim polskim fanom Zewu, którzy zdecydowali się zamieścić tam swoje scenariusze czy dodatki!

FREE LEAGUE WORKSHOP

Free League Workshop to platforma przeznaczona dla fanowskich i społecznościowych materiałów do gier wydawnictwa Free League: Tajemnic Pętli i Tajemnic Powodzi, Vaesen, Twilight 2000 czy Coriolisa. Póki co nie powstały tam żadne dodatki w języku polskim, ale jest mnóstwo publikacji w języku angielskim. Jeśli więc potrzebujecie nowych pomysłów do którejś z gier Free League, zajrzyjcie do Workshopu!

Zachęcamy też oczywiście do tworzenia własnych treści po polsku: hej, będziecie prawdziwymi pionierami!

CITY OF MIST GARAGE

City of Mist: Garage znajdziecie fanowskie dodatki do Miasta Mgły. Od nowych spraw dla Rifterów, przez gotowe postacie, dzielnice i złoczyńców, aż po całe zestawy tematyczne. Do tej pory ukazały się tam publikacje jedynie w języku angielskim, ale jeśli to nie jest dla Was przeszkodą, odwiedźcie Garaż i rozbudujcie swoje Miasto Mgły!

Produkt został dodany do listy życzeń