Czarni Mnisi ogłaszają erę nowego sklepu. Populacja promocji zwiększa się. Sprawdź!

Coriolis - Trzeci Horyzont

PLANOWANA DATA PREMIERY: KWIECIEŃ 2023

To fabularna gra science-fiction o eksploracji i przygodzie, gra o spoglądaniu w próżnię rozciągającą się między gwiazdami. A za nią, głębiej, dalej, w odległym kosmosie, rozpościera się mistyczny Mrok, z którym przyjdzie ci się zmierzyć. Na orbitach obcych planet poznasz nowych przyjaciół, ale też śmiertelnych wrogów. Będziesz odkrywać starożytne sekrety, wykonywać niebezpieczne misje dla potężnych frakcji, a nawet prowadzić własną polityczną grę w samym centrum wszechświata.

Kim są Awanturniczki?

W grze Coriolis — Trzeci Horyzont wcielacie się w Awanturniczki oraz Awanturników, którzy łączą siły, aby stworzyć utalentowaną załogę statku kosmicznego. Wspólną decyzją graczy pozostaje, jak będzie wyglądać ta grupa i co połączyło ich razem. Każdy z bohaterów ma swoje unikalne zdolności, a także sekrety, problemy oraz relacje z innymi postaciami. Czy będzie to zręczny Agent, który przemierza kosmos w poszukiwaniu zemsty, czy niestrudzona Naukowczyni starająca się poznać prawdę o Mroku Spomiędzy Gwiazd? To twoja decyzja!

Baśnie tysiąca i jednej nocy… w kosmosie

Uniwersum Coriolisa to świat, gdzie baśń i wiara w boskie Ikony splatają się nierozerwalnie z technologią. Świat dżinów, które mieszkają nie w butelkach, ale w cybernetycznych tabletach. Świat emirów, których wojownicy dzierżą ostrza wibracyjne i przemierzają domenę swego władcy na antygrawitacyjnych ścigaczach. Świat, gdzie pałacowe intrygi toczą się w syntetycznych halach gigantycznych konstrukcji zawieszonych na orbitach obcych planet. 

Coriolis zabierze ciebie i twoich graczy w podróż przez barwny i niesamowity kosmos, w którym pozaziemskie piękno ściera się w walce z przerażającym Mrokiem.

Jak rozpocząć wędrówkę?

Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z Coriolisem, możesz pobrać PDF darmowego Startera do tej gry. Wprowadzi cię on w niesamowity świat pomiędzy gwiazdami, zapoznasz się dzięki niemu także z podstawowymi mechanikami i znajdziesz tam gotową do rozegrania przygodę oraz wygenerowane postaci.

Kolejnym krokiem będzie podręcznik główny do gry fabularnej Coriolis — Trzeci Horyzont (nad którym jeszcze pracujemy!), który zabierze cię w podróż po całym wszechświecie. W środku znajdziesz:

  • pełne zasady i opis mechanik, jakimi rządzi się ta gra fabularna,
  • rozbudowane zasady tworzenia Awanturników i Awanturniczek,
  • wiele porad dla Mistrzów i Mistrzyń Gry,
  • mnóstwo informacji o fascynującym świecie Coriolisa,
  • zasady podróżowania i walk w kosmosie,
  • gotową do przeprowadzenia kampanię.

Scenariusze, dodatki i darmowe materiały

W planach mamy już wydanie kolejnych dodatków do Coriolisa, aby linia stale rozrastała się o nowe podręczniki.

Na naszej stronie znajdziesz również darmowe materiały, takie jak karty gotowych do gry postaci. Zajrzyj TUTAJ.

Masz pytania? Chcesz zapytać o radę? Dołącz do naszych społeczności!

Kosmiczni patroni linii Coriolis - Trzeci Horyzont

Dobre Rzuty
Graj Kolektyw
Dobre Rzuty
Marsz Fantastyczny
Dobre Rzuty
Rzucaj Nie Gadaj
WRPG
Żuław
Produkt został dodany do listy życzeń

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z polityką prywatności. Dowiedz się więcej