Czy odważysz się odkryć tajemnice zakopane pod piaskami Egiptu?

Odwiedź Night City w Cyberpunk RED

Cyberpunk RED to najnowsza edycja słynnej gry fabularnej, której akcja rozgrywa się w mrocznej, dystopijnej przyszłości — tej samej, co w grze Cyberpunk 2077. Jeśli chcesz zostać ikoną Night City oraz by Twoja ksywa budziła nie tylko podziw, ale i strach, wkrocz do Night City i spełnij swoje sny bez względu na to, jakie będą tego konsekwencje. Pewnie przy okazji zarobisz też odrobinę euro dolarów, więc pomyśl, na jakie chromowe zabawki i wszczepy je wydasz, Choomba.

Aura neonowych świateł gargantuicznej metropolii, megakorporacje związane krwiożerczą walką o wpływy, nowoczesne wszczepy, drony i legendarni Krawędziarze niewahający się podjąć ryzyka w imię swoich przekonań… witaj w Czasie Czerwieni, gdzie nawet niebo codziennie przypomina mieszkańcom Night City, co wyrządziły im korporacje. Pierwszy raz w Night City, Choomba? W takim razie wskakuj do fury i zapnij pasy, pokażę Ci, gdzie rodzą się legendy Night City!

Dystopijna wizja przyszłości

Pora zagrać o najwyższą stawkę! Przenieś się do 2045 roku i poznaj Night City — miasto położone na terenie dawnej Kalifornii, które przetrwało plagi, wojny korporacji i wybuch nuklearny. Mieszkańcy Night City to twarde sztuki i dali sobie radę w obliczu wielu kryzysów, lecz czy sprostają aktualnemu? Wiesz, jak to mówią: co cię nie zabije, to cię wzmocni! Najwyżej skończysz z paroma błyszczącymi wszczepami i cyberpsychozą za pasem, ale to tylko na plus! Do dziś trwają prace nad odbudową, a mieszkańcy nie mogą być pewni swojej przyszłości, ponieważ każdy kolejny dzień ukazuje zgliszcza pozostałe po nocy w mieście snów! Wszyscy wiedzą tylko jedno: porzuceni przez Stany Zjednoczone i zniszczeni przez chciwość korporacji, obywatele Night City nie podporządkują się już nikomu.

Jak wkroczyć do Night City?

Droga do Night City jest bardzo prosta, Choomba! Najlepiej zacząć od podręcznika głównego do gry Cyberpunk RED, który zawiera wszystko, co potrzebne, aby przeżywać przygody w Czasie Czerwieni! Znajdziesz tam:

  • szczegółowy opis świata, jego historii, a także geografii, 
  • dziesięć wyjątkowych ról dla postaci graczy,
  • ogromny wybór przydatnych narzędzi, potężnych broni i robiący ogromne wrażenie chromowany cybersprzęt, z którego będziecie korzystać. 

Poznasz także historie kultowych person z Night City — słynnego solo Morgana Blackhanda, nieobliczalnego i charyzmatycznego rockera Johnny'ego SIlverhanda czy niezastąpionej netrunnerki Alt Cunningham. Ponadto podręcznik zawiera trzy gotowe do rozegrania przygody, wygenerowanych przeciwników i przykładowe spotkania, które tchną życie w zaludnione ulice Night City.

To jak? Wchodzisz w to i wieczorem widzimy się w Afterlife?

Scenariusze, dodatki i darmowe materiały

Zdobądź Cyberpunk RED: Interface RED: Volume 1. Zawiera on kilka krótkich artykułów, wzbogacających futurystyczny świat, gotową do rozegrania przygodę, a także nowych Bohaterów oraz Architektury Sieciowe. Wszystko po to, abyście mogli wkroczyć do Night City jak najszybciej!

Na naszej stronie znajdziecie również darmowe materiały, takie jak karty postaci czy scenariusze. Zajrzyjcie TUTAJ.

Materiały fanowskie

Poznaj materiały stworzone przez fanów dla fanów! Oczywiście to tylko garstka z nich. Polecamy zajrzeć na strony naszych patronów po więcej plotek z Night City!

Masz pytania? Chcesz zapytać o radę? Dołącz do naszych społeczności!

Nieugięci patroni linii Cyberpunk RED

Gospoda RPG
Graj Kolektw
Marsz Fantastyczny
Refur Narrator
Ucieczka z Arkham
Produkt został dodany do listy życzeń