Czarni Mnisi ogłaszają erę nowego sklepu. Populacja promocji zwiększa się. Sprawdź!

Polecane

O tym się mówi - i to gdzie! W R’lyeh rozbrzmiewają podekscytowane szepty istot z głębin, a w Night City każdy fixer i krawędziarz pilnuje swoich kolekcji niczym oczka w głowie. Gdybyśmy sami mieli powiedzieć, co cenimy w życiu najbardziej, byłyby to gry z tej kategorii. Słowem, są to produkty polecane - zarówno przez nas, jak i przez naszych fanów.

Zacznij przygodę!

Opowieści Baśniomistrza: Tajemnice Dziwnolasu

BMG014
Opowieści Baśniomistrza to drużynowa gra paragrafowa, dzięki której wyruszycie na niesamowitą przygodę!  Grać mogą wszyscy — dzieciaki, dorośli i nastolatki, a rolę Baśniomistrza lub Baśniomistrzyni może przyjąć każdy, kto potrafi czytać głośno i wyraźnie. Łatwe do opanowania zasady sprawiają, że rozgrywkę możecie rozpocząć niemal od razu. 
99,90 zł 66

Zew Cthulhu: Zestaw Startowy + PDF

ZEW120
Zestaw Startowy zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć przygodę z Zew Cthulhu RPG – fabularną grą pełną zagadek i horroru! Jeden z graczy wciela się w Strażnika Tajemnic, narratora prowadzącego grę, który przedstawia pozostałym uczestnikom zabawy historię i fabułę przygody oraz odgrywa spotykane przez nich postacie. Pozostali gracze wcielają...
109,90 zł 91
Produkt został dodany do listy życzeń

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z polityką prywatności. Dowiedz się więcej