Snujesz plany na przyszłość? Sprawdź nasze zapowiedzi!

Zwroty - gwarancja satysfakcji

Pełne zasady zwrotów dostępne są w naszym REGULAMINIE§7 i §8, prosimy o zapoznanie się z nimi przed dokonaniem zwrotu.


Jeżeli jesteś na tej stronie, to znaczy, że zastanawiasz nad zwrotem towarów zakupionych w naszym sklepie. I oczywiście masz do tego prawo! Możesz zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Możesz zwrócić wszystkie towary z zamówienia lub tylko wybrane. 

Paczkę razem z dowodem zakupu (paragonem lub fakturą) oraz wypełnionym i podpisanym formularzem odstąpienia od umowy wyślij:

Kurierem lub Pocztą Polską:

Black Monk Games
ul. Rolna 3
62-080 SADY
tel. +48 609 066 067
sklep@blackmonk.pl

Paczkomatem InPost:

SDY01M
ul. Kobylnicka 2a, Sady
Przy Żabce
tel. +48 609 066 067
sklep@blackmonk.pl

Czarni Mnisi nie będą pytać, dlaczego chcesz zrezygnować z zakupionego towaru, ale zwróć uwagę na trzy bardzo ważne sprawy:

  1. Pamiętaj, że towar nie może być używany, naruszony, ani zniszczony. Musi również znajdować się w oryginalnym opakowaniu.
  2. Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu towaru.
  3. Jeżeli w zamówieniu znalazły się produkty z dołączoną wersją elektroniczną (oznaczone jako +PDF w nazwie towaru) i wyrażona została zgoda na udostępnienie elektronicznych plików przed upływem 14-dniowego terminu uprawniającego do odstąpienia od umowy oraz na utratę prawa do odstąpienia od umowy (zwrotu pliku) zgodnie z art. 38 pkt 13 ustawy o prawach konsumenta, to nadal możesz zwrócić fizyczny produkt, ale wyrażona została również zgoda, by w takim przypadku otrzymać zwrot w wysokości 50% zapłaconej kwoty.

Gwarantujemy zwrot kwoty równej cenie towaru (lub pomniejszony o 50%) w momencie zakupu wraz z kosztami dostawy. Koszty odesłania produktu ponosi klient. Pieniądze zostaną zwrócone maksymalnie w ciągu 14 dni od odebrania przez nas paczki ze zwrotem przelewem bankowym na konto wskazane w formularzu odstąpienia od umowy.

KLIKNIJ, ABY POBRAĆ WZÓR ODSTĄPIENIA OD UMOWY

REGULAMIN ZWROTÓW

Produkt został dodany do listy życzeń