Nowe podręczniki, to nowe opowieści! Obejrzyj nowości!

Dla mediów

Dziękujemy wszystkim, którzy publikują materiały na temat naszych gier, recenzują wydane podręczniki, nagrywają sesje i tworzą materiały związane z grami fabularnymi. Jesteście najlepsi!

Poniżej znajdziecie przydatne informacje, które pomogą nam usprawnić komunikację. Ze wszystkimi pytaniami, piszcie na adres: marketing@blackmonk.pl

Chcesz napisać recenzję?

I chcesz, żebyśmy wysłali Ci podręcznik? Napisz do nas! W treści wiadomości podaj, jakie produkty chcesz zrecenzować, wyślij linki do swoich poprzednich publikacji oraz statystyki odwiedzin miejsc, gdzie recenzja ma się ukazać. Jeżeli Twoje statystyki nie są jeszcze imponujące, ale uważasz, że tworzone treści są wartościowe, to koniecznie do nas napisz — dla nas liczy się też jakość tworzonych materiałów. I nie, nie wymagamy, by recenzja była pozytywna — chociaż mamy nadzieję, że polubisz to, co tworzymy! Zastrzegamy sobie prawo do wysłania podręczników tylko wybranym twórcom.  

Chcesz napisać artykuł lub przeprowadzić wywiad?

Napisz do nas, a my postaramy się udostępnić Ci informacje, których potrzebujesz oraz materiały graficzne, które wzbogacą Twoją publikację lub skontaktujemy Cię z osobą, z którą chcesz przeprowadzić wywiad. Bardzo nam zależy, by prezentowane materiały były wysokiej jakości, dlatego chcemy pomóc!

Chcesz objąć patronatem linię wydawniczą?

Napisz nam, dlaczego właśnie ta linia Cię zainteresowała i jakie materiały chcesz stworzyć, by pomóc w jej promocji. Współpracujemy z różnymi grupami — zarówno tymi dużymi, jak i tymi, co dopiero zaczynają. Ważne dla nas jest to, co tworzysz, a nie tylko, jakie masz zasięgi (chociaż duże zasięgi też lubimy). Zależy nam, by nasi patroni tworzyli materiały, z których fani gry będą czerpali wartościową wiedzę lub inspiracje. Zastrzegamy sobie prawo do nawiązania współpracy tylko z wybranymi twórcami.

Chcesz nagrać film wideo na Twitch TV, YouTube, podcast itp. na podstawie jednego z opublikowanych scenariuszy?

Świetnie! Jak najbardziej możesz to zrobić. Zachęcamy również do używania naszych pomocy, map i innych materiałów z gry. 

Chcesz nawiązać inną współpracę promocyjną lub reklamową?

Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje, więc napisz do nas z jak największą liczbą szczegółów! 

Chcesz zrobić coś, czego nie robił nikt inny i nie wiesz, czy możesz?

Lubimy takie pomysły! Napisz do nas i razem coś wykombinujemy :)

Kwestie prawne:

  • W swoich materiałach możesz używać logotypu Black Monk Games do oznaczenia wydawcy oraz logotypu recenzowanej/rozgrywanej linii wydawniczej. Możesz również zamieścić zdjęcia podręcznika i kilku stron z wnętrza (w sesjach online dotyczy to również pomocy do gry).
  • W opisie materiału dodaj informację: Black Monk, Black Monk Games oraz logo Black Monk są zarejestrowanymi znakami towarowymi Black Monk Michał Lisowski.
  • Takie rzeczy, jak recenzje produktów, komentarze, opinie i informacje prasowe na temat naszych produktów podchodzą pod prawo cytatu z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
  • Nasze pozwolenie nie jest konieczne do tworzenia i transmitowania sesji na żywo/nagranych gier (np. Twitch TV, YouTube, podcasty). Prawo cytatu obowiązuje również w tym wypadku, więc możesz używać logotypów do oznaczenia produktu i wydawcy.
Produkt został dodany do listy życzeń