Nowe podręczniki, to nowe opowieści! Obejrzyj nowości!

Masz sprawę? Napisz do nas!

Bardzo lubimy, gdy do nas piszecie! Zespół Czarnych Mnichów dba o to, by Wasze pytania nie pozostały bez odpowiedzi, a każda sprawa została załatwiona do końca. Wiemy, że jest kilka różnych miejsc, gdzie można do nas pisać, dlatego poniżej znajdziecie krótką instrukcję gdzie pisać, w jakiej sprawie. Do dzieła!

Pytania w sprawach zamówień | sklep@blackmonk.pl | +48 609 066 067

sklep@blackmonk.pl | +48 609 066 067

Piszesz w sprawie konkretnego zamówienia? W tytule wiadomości koniecznie podaj jego numer!

Jeśli za sprawą błędów w rytuale teleportacji zamówienia chcesz dokonać reklamacji, lub po prostu chcesz zwrócić zamówione produkty, to dokładne procedury reklamacji i zwrotów znajdziesz na odpowiednich podstronach. 

Pytania w sprawie PDF-ów

Strona o wysyłce PDF

Wiele z naszych produktów sprzedawanych jest w zestawie z wersjami elektronicznymi. Wersje PDF wysyłamy za pośrednictwem portalu DriveThruRPG.com lub bits-and-mortar.com (podręczniki anglojęzyczne).

Wszystkie informacje na temat dystrybucji PDF-ów znajdziesz na odpowiedniej podstronie

UWAGA! Jeśli kupiłeś podręczniki na konwencie, wejdź na stronę blackmonk.pl/pdf i wypełnij formularz, aby otrzymać PDF-y!

Kontakt dla Mistrzyń i Mistrzów Gry | kontakt@blackmonk.pl

kontakt@blackmonk.pl

Od dawna snujesz opowieści dla swoich znajomych? Znasz gry, które wydajemy? Lubisz kontakt z nowymi ludźmi? Napisz do nas na, że chcesz prowadzić sesje online lub na konwentach. W mailu napisz coś o sobie i z jakimi systemami masz doświadczenie. Jeżeli można gdzieś zobaczyć, jak prowadzisz sesje, to wyślij nam link! Daj też znać, gdzie mieszkasz, to pomoże nam określić, na jakie wydarzenia możemy Cię zaprosić. 

Recenzje, patronaty i nagrywanie sesji | Strona dla mediów

Strona dla mediów

Od samego początku naszego Zakonu współpracujemy z wieloma dziennikarzami, blogerami, influencerami i grupami kreatywnymi. Często to dzięki Wam kolejni gracze dowiadują się o nowych światach, które mogą odwiedzić. Na stronie dla mediów znajdziecie wszystkie informacje, które pozwolą nam szybko zacząć współpracę.

Tłumaczysz, redagujesz, poprawiasz błędy? | kontakt@blackmonk.pl

kontakt@blackmonk.pl

Zakon Czarnych Mnichów swoimi mackami sięga daleko. Współpracujemy z wieloma tłumaczkami, redaktorami i korektorkami. I zawsze szukamy nowych, zdolnych osób, które chciałby z nami współpracować. Napisz wiadomość, prześlij próbki swojej pracy oraz opisz swoje dotychczasowe doświadczenie. Na pewno się odezwiemy! 

Targi, konwenty, imprezy | kontakt@blackmonk.pl

kontakt@blackmonk.pl

Jeżeli chcesz, żebyśmy przyjechali na organizowane przez Ciebie wydarzenie lub wsparli je w inny sposób, napisz nam maila zawierającego jak najwięcej szczegółów: nazwę, datę, organizatorów, informacje o poprzednich edycjach, ofertę stoiska / promocji / sponsoringu / współpracy. Im więcej wiadomości nam podasz, tym szybciej uda nam się odpowiedzieć. 

Formularz do zgłaszania błędów

Formularz do zgłaszania błędów

Skryby w Zakonie Czarnego Mnicha starają się, by produkty, które wydajemy były jak najlepszej jakości. Jeżeli jednak zauważysz błąd lub problem, koniecznie daj nam znać  — przygotowaliśmy specjalny formularz do zgłaszania błędów w podręcznikach.  

Szukam inspiracji lub mam pytania o zasady!

W takich sprawach najlepiej pisać na jednej z naszych grup na FB lub serwerze Discord — nasze społeczności na pewno chętnie Ci pomogą! I często zrobią to dużo szybciej niż my. Nasi redaktorzy też tam są, więc możesz liczyć na rzetelną odpowiedź. 

Pytania od autorów scenariuszy | Opublikuj swój scenariusz!

Strona dla autorów scenariuszy

W wielu z Was drzemią nieskończone pokłady kreatywności, które tylko czekają, by przekuć je we własną opowieść. A najlepsze, co może się wydarzyć, to podzielenie się tą opowieścią z innymi! Specjalnie dla Was, przygotowaliśmy stronę, która przedstawi Wam wszystkie opcje. 

Mam inne pytanie! | kontakt@blackmonk.pl

Jeżeli na żadnej naszej podstronie nie znajduje się informacja, której poszukujesz, napisz do nas wiadomość, a my zrobimy co w naszej mocy, by Ci pomóc!

  • Adres e-mail: kontakt@blackmonk.pl
  • Za pośrednictwem naszej strony na Facebooku
  • Chat znajdujący się w prawym dolnym rogu tej strony

Produkt został dodany do listy życzeń