Darmowa wysyłka na terenie Polski GRATIS od 300 zł! 

Symbaroum (ANG)

GRA FABULARNA W TAJEMNICZYM, MROCZNYM ŚWIECIE | Podręczniki w języku angielskim. Wkroczcie na kręte, zacienione ścieżki prastarego Lasu Davokar, lecz strzeżcie się ciemności uśpionej w jego sercu. Czeka na Was świat pełen przygód, skarbów, zaginionej wiedzy i chwały. Stańcie się awanturnikami, stańcie po jednej ze stron (a może żadnej?) w powojennej rzeczywistości i wprowadźcie swój lud w nową erę, walcząc przeciwko potężnym bestiom i nieumarłym wojownikom. UWAGA! Do części anglojęzycznych podręczników wersje PDF wysyłamy przez program Bits and Mortar. Szukaj informacji w opisach produktu!

Zacznij przygodę!

Opowieści Baśniomistrza: Tajemnice Dziwnolasu

BMG014
Opowieści Baśniomistrza to drużynowa gra paragrafowa, dzięki której wyruszycie na niesamowitą przygodę!  Grać mogą wszyscy — dzieciaki, dorośli i nastolatki, a rolę Baśniomistrza lub Baśniomistrzyni może przyjąć każdy, kto potrafi czytać głośno i wyraźnie. Łatwe do opanowania zasady sprawiają, że rozgrywkę możecie rozpocząć niemal od razu. 
99,90 zł 215
Zew Cthulhu: Zestaw...
  • -30%

Zew Cthulhu: Zestaw Startowy + PDF

ZEW120
Zestaw Startowy zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć przygodę z Zew Cthulhu RPG – fabularną grą pełną zagadek i horroru! Jeden z graczy wciela się w Strażnika Tajemnic, narratora prowadzącego grę, który przedstawia pozostałym uczestnikom zabawy historię i fabułę przygody oraz odgrywa spotykane przez nich postacie. Pozostali gracze wcielają...
83,93 zł 172 119,90 zł
Produkt został dodany do listy życzeń

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z polityką prywatności. Dowiedz się więcej