Przedwiecznych przebudzamy od ręki. Na produkty z przedsprzedaży trzeba będzie poczekać. Kliknij i sprawdź nasze przedsprzedaże!

Dla początkujących

Chcesz postawić swój pierwszy krok w grach RPG lub grach paragrafowych, ale nie wiesz, od czego zacząć? Poniżej znajdziesz produkty dla początkujących graczy i MG, które wprowadzą Cię w ten niesamowity świat wyobraźni. Pamiętaj: to naprawdę mały krok do rozpoczęcia ogromnej przygody! Szukasz więcej informacji na temat gier fabularnych i gier paragrafowych? Zajrzyj TUTAJ.

Zacznij przygodę!

Opowieści Baśniomistrza: Tajemnice Dziwnolasu

BMG014
Opowieści Baśniomistrza to drużynowa gra paragrafowa, dzięki której wyruszycie na niesamowitą przygodę!  Grać mogą wszyscy — dzieciaki, dorośli i nastolatki, a rolę Baśniomistrza lub Baśniomistrzyni może przyjąć każdy, kto potrafi czytać głośno i wyraźnie. Łatwe do opanowania zasady sprawiają, że rozgrywkę możecie rozpocząć niemal od razu. 
99,90 zł 140

Zew Cthulhu: Zestaw Startowy + PDF

ZEW120
Zestaw Startowy zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć przygodę z Zew Cthulhu RPG – fabularną grą pełną zagadek i horroru! Jeden z graczy wciela się w Strażnika Tajemnic, narratora prowadzącego grę, który przedstawia pozostałym uczestnikom zabawy historię i fabułę przygody oraz odgrywa spotykane przez nich postacie. Pozostali gracze wcielają...
109,90 zł 39
Produkt został dodany do listy życzeń

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z polityką prywatności. Dowiedz się więcej