Darmowa wysyłka na terenie Polski GRATIS od 300 zł! 

Coriolis - Trzeci Horyzont

MROCZNA GRA PRZYGODOWA W KLIMACIE KOSMICZNEJ OPERY | Zasiądźcie za sterami własnego statku kosmicznego i wyruszcie pomiędzy gwiazdy Trzeciego Horyzontu, gdzie ludzkość stara się podnieść po upadku swojej cywilizacji. Jako załoga weźmiecie udział w politycznych intrygach, będziecie wykonywać niebezpieczne misje dla najróżniejszych frakcji i badać tajemnicze ruiny dawnych społeczeństw. Coriolis to fabularna gra science-fiction o niepowtarzalnym klimacie arabskich baśni tysiąca i jednej nocy… w kosmosie. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj TUTAJ.

Zacznij przygodę!

Opowieści Baśniomistrza: Tajemnice Dziwnolasu

BMG014
Opowieści Baśniomistrza to drużynowa gra paragrafowa, dzięki której wyruszycie na niesamowitą przygodę!  Grać mogą wszyscy — dzieciaki, dorośli i nastolatki, a rolę Baśniomistrza lub Baśniomistrzyni może przyjąć każdy, kto potrafi czytać głośno i wyraźnie. Łatwe do opanowania zasady sprawiają, że rozgrywkę możecie rozpocząć niemal od razu. 
99,90 zł 215
Zew Cthulhu: Zestaw...
  • -30%

Zew Cthulhu: Zestaw Startowy + PDF

ZEW120
Zestaw Startowy zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć przygodę z Zew Cthulhu RPG – fabularną grą pełną zagadek i horroru! Jeden z graczy wciela się w Strażnika Tajemnic, narratora prowadzącego grę, który przedstawia pozostałym uczestnikom zabawy historię i fabułę przygody oraz odgrywa spotykane przez nich postacie. Pozostali gracze wcielają...
83,93 zł 172 119,90 zł
Produkt został dodany do listy życzeń

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z polityką prywatności. Dowiedz się więcej