Nowe podręczniki, to nowe opowieści! Obejrzyj nowości!

Miasto Mgły zaprasza!

Witaj w Mieście Mgły! W grze, która jest połączeniem serialu detektywistycznego, Amerykańskich Bogów Neila Gaimana i seriali Marvela takich jak Jessica Jones czy Daredevil. To właśnie tutaj między ludźmi kryją się bohaterowie, potwory i półbogowie. Zamknięta w pięknej oprawie graficznej w stylu neo-noir, pełna ciemnych uliczek, neonów i szemranych postaci gra sprawi, że doświadczysz czegoś zupełnie nowego!

Kim są Rifterzy?

Postacie graczy w Mieście Mgły to zwykli ludzie, w których obudziła się legenda. Grasz unikalną kombinacją prawdziwej osoby i legendarnych Mitów.

Filantrop w dzień - mroczny rycerz w nocy, dziennikarz o pajęczej intuicji czy detektywka o niewyobrażalnej sile. Brzmi znajomo? Właśnie tak wyobraź obie swoją postać!

Twoje życie jest grą o równowagę między magią a normalnością. Razem ze swoją ekipą Rifterów wyruszysz w ciemne ulice, aby odkryć podstępne siły grające w Twoim mieście, stawić czoła starożytnym legendom we współczesnych przebraniach i odkryć, czym naprawdę jesteś...

Czym jest Mgła?

Mistyczna zasłona mgły ukrywa te cudowne moce przed innymi, mieszkańcami miasta, zwanymi śniącymi. Sprawia, że zbroja wygląda jak kamizelka kuloodporna, a ognisty oddech jak tania sztuczka imprezowa lub wybuch gazu. Przebudzone w ludziach legendy wykorzystują to, aby prowadzić tajne życie i podstępne organizacje za zasłoną Mgły.

Jak zacząć przygodę z Miastem Mgły?

Zdobądź najlepsze narzędzie do rozpoczęcia gry w Miasto Mgły, czyli Zestaw Startowy! Znajdziesz w nim:

  • Broszurę dla graczy, wyjaśniająca krok po kroku najważniejsze zasady gry, które poznacie w czasie rozgrywki
  • Broszurę Mistrzyni Ceremonii - wprowadzjącą Mistrzynie i Mistrzów w rolę narratorów gry. Zawiera również szczegóły Waszej pierwszej sprawy pt. Rekiny Biznesu
  • 5 gotowych przepięknie ilustrowanych kart postaci: Baku, Detektyw Enkidu, Hiob, Lily Chow i Żelazny Hans oraz Tlalok
  • 20 Kart Pomiaru służących do oznaczania m.in. statusów, Wskazówek, punktów Esencji, itp..
  • 1 Kartę Ekipy
  • 7 map lokacji na dwóch dużych dwustronnych arkuszach w formacie 42 x 59,4 cm
  • 41 ilustrowanych żetonów postaci
  • 2 kości sześciościenne 

Jeżeli jednak chcesz w pełni doświadczyć cudów oferowanych przez nigdy niezasypiające Miasto, zajrzyj do Przybornika Mistrzyni Ceremonii i Przewodnika Graczy.  

Scenariusze, karty postaci i inne dodatki!

Poznaj Miasto i jego mieszkańców jeszcze lepiej. To właśnie oni sprawią, że Twoi Rifterzy poczują się jak w domu. Odwiedź nowe dzielnice, wprowadź nowych Złoczyńców, p oprowadź nowe sprawy, poznaj nowych Rifterów!

Materiały fanowskie

Poznaj materiały stworzone przez fanów dla fanów! Oczywiście to tylko garstka z nich. Polecamy zajrzeć na strony naszych patronów po więcej wiedzy o Mieście Mgły!

Masz pytania? Chcesz zapytać o radę? Dołącz do naszych społeczności!

Na licencji od Son of Oak Studio

© 2022 Son of Oak Game Studio / Amít Moshe 

Legendarni patroni linii Miasto Mgły!

Coens Cave
Daily Kraken
Dobre Rzuty
Graj Kolektyw
Gry Frejtaga
Karczmarz
Lans Macabre
RPGowa Alchemia
To ja go tnę
Żuław
Produkt został dodany do listy życzeń