Promocje spoza czasu dotarły do naszego sklepu! Sprawdź tu!

Delta Green – Witaj w czasie apokalipsy!

Poniższe informacje zostały zaklasyfikowane jako ŚCIŚLE TAJNE.

Zostań Agentem lub Agentką tajnej organizacji, która stara się odwlec nieunikniony koniec ludzkości o choćby jeden dzień. Wkrocz do mrocznego uniwersum mitów Cthulhu i staw czoła nadnaturalnym siłom, próbując ochronić wszystko, co kiedykolwiek kochałeś.

Czym jest Delta Green?

Delta Green to fabularna gra RPG o apokalipsie, strachu, konspiracji i miejscu ludzkości we wszechświecie – a raczej jego braku. 

Po najeździe amerykańskiego rządu na Innsmouth w 1928 roku i odkryciu nazistowskich sekretów podczas II wojny światowej, w 1942 roku w Stanach Zjednoczonych powstała organizacja o nazwie Delta Green. Od ponad 80 lat jej agenci i agentki każdego dnia walczą z nadnaturalnymi zagrożeniami, które przedzierają się do naszego świata. 

Akcja Delty Green rozgrywa się w czasach współczesnych, ale gracze i Mistrz Gry (nazywany Oficerem Prowadzącym) mogą wybrać dowolny okres dla swojej kampanii, od lat 40. XX wieku aż po dzień dzisiejszy.

Kim są Agenci i Agentki?

W Delcie Green gracze wcielą się w rolę Agentów i Agentek. Ich misją jest badać, powstrzymywać, a wreszcie zatajać wszystko, co mogłoby naruszyć kruchy, iluzoryczny porządek rzeczywistości. 

Agenci będą zwalczać stworzenia rodem z lovecraftowskich horrorów i brać udział w niebezpiecznych operacjach na całym świecie, wyposażeni w najlepszy wojskowy sprzęt, gotowi do ostatecznych poświęceń. 

Dlaczego warto zagrać w Deltę Green?

  • Wciel się w eksperta, profesjonalistkę do spraw nadnaturalnych i wykorzystaj swoją wiedzę oraz wyjątkowy sprzęt do walki z mitami Cthulhu.
  • Weteranów gier fabularnych przywita intuicyjna mechanika podobna do znanej z Zewu Cthulhu, która jest zarazem prosta i przyjazna dla rekrutów stawiających w RPG swoje pierwsze kroki.
  • Emocjonujące, pełne grozy kampanie rozgrywające się na całym świecie. Weź udział w operacji w delcie Kongo w 1964 roku, wyrusz do dżungli Kambodży na przełomie lat 60. i 70. albo stań do walki na przedmieściach Los Angeles w 2024 roku. Operacje w Delcie Green mogą być powiązane z najważniejszymi wydarzeniami zimnej wojny – ale czy historia mogła potoczyć się inaczej?
  • Odkrywaj spiski i zatajaj prawdę. Delta Green to nie jedyna organizacja, która zdaje sobie sprawę z istnienia zjawisk nadnaturalnych. Jakie zamiary mają pozostali? Jak chronić ludzkość, która nie ma o niczym pojęcia, a ty musisz za wszelką cenę dopilnować, aby tak pozostało?

Jak stać się rekrutem Delty Green?

Pobierz darmowy starter i weź udział w swojej pierwszej operacji – to prawdziwy chrzest bojowy na polu bitwy! 

PRZEDSPRZEDAŻ PODRĘCZNIKÓW GŁÓWNYCH RUSZA 31.10.2024!

Sny w Bursztynie - miniseria

Posłuchaj wszystkich odcinków i poznaj klimat Delty Green

Materiały do pobrania

Zobacz więcej!

Na licencji od Arc Dream Publishing

Delta Green © 2024 Arc Dream Publishing. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Patroni medialni

Produkt został dodany do listy życzeń