Darmowa wysyłka na terenie Polski GRATIS od 300 zł! 

Tajemnice Pętli

ZAGRAJ W LATACH 80., KTÓRYCH NIGDY NIE BYŁO! | Wejdźcie w role w rezolutnych Dzieciaków i przeżyjcie masę ciekawych przygód w alternatywnej rzeczywistości lat 80. XX wieku! System pozwoli Wam odkrywać niezwykłe tajemnice związane z zaawansowaną technologią i ukaże nowe oblicze Stanów Zjednoczonych, Szwecji albo peerelowskiej Polski. Jeżeli jesteście fanami Stranger Things albo Scooby Doo, na pewno się tu odnajdziecie! Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj TUTAJ.

Zacznij przygodę!

Opowieści Baśniomistrza: Tajemnice Dziwnolasu

BMG014
Opowieści Baśniomistrza to drużynowa gra paragrafowa, dzięki której wyruszycie na niesamowitą przygodę!  Grać mogą wszyscy — dzieciaki, dorośli i nastolatki, a rolę Baśniomistrza lub Baśniomistrzyni może przyjąć każdy, kto potrafi czytać głośno i wyraźnie. Łatwe do opanowania zasady sprawiają, że rozgrywkę możecie rozpocząć niemal od razu. 
99,90 zł 215
Zew Cthulhu: Zestaw...
  • -30%

Zew Cthulhu: Zestaw Startowy + PDF

ZEW120
Zestaw Startowy zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć przygodę z Zew Cthulhu RPG – fabularną grą pełną zagadek i horroru! Jeden z graczy wciela się w Strażnika Tajemnic, narratora prowadzącego grę, który przedstawia pozostałym uczestnikom zabawy historię i fabułę przygody oraz odgrywa spotykane przez nich postacie. Pozostali gracze wcielają...
83,93 zł 172 119,90 zł
Produkt został dodany do listy życzeń

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z polityką prywatności. Dowiedz się więcej