Promocje spoza czasu dotarły do naszego sklepu! Sprawdź tu!
Choose Cthulhu 2: W Górach Szaleństwa

Choose Cthulhu 2: W Górach Szaleństwa

wiek:
16+
liczba graczy:
1
język:
polski
rozgrywka:
bez mechaniki

W grze paragrafowej Choose Cthulhu 2: W Górach Szaleństwa kierujesz losami bohatera, zmagającego się z wyzwaniami znanymi z opowiadania W górach szaleństwa H.P. Lovecrafta. Dzięki twoim wyborom historia może potoczyć się zupełnie inaczej!

 

Poprowadź Ekspedycje w niebezpieczne Góry Szaleństwa!

W grze paragrafowej Choose Cthulhu 2: W Górach Szaleństwa kierujesz losami bohatera, zmagającego się z wyzwaniami znanymi z opowiadania W Górach Szaleństwa  H.P. Lovecrafta. Dzięki twoim wyborom historia może potoczyć się zupełnie inaczej!

List wysłany z prestiżowego Uniwersytetu Miskatonic zaprasza cię do poprowadzenia legendarnej ekspedycji w odległe i niebezpieczne rejony Antarktyki. To twoja szansa, aby zdobyć sławę i prestiż, ale coś złowrogiego nawiedza ekspedycje Padoble. Jakie przerażające sekrety są ukryte na odludnych, arktycznych rejonach świata? Co znaczą te przedziwne, skamieniałe odciski znalezione w lodzie? Czy będziesz w stanie odkryć straszliwą tajemnicę Obozu Lake’a?

Co dalej?

Gdy pochłoniecie już wszystko, co ma do zaoferowania Choose Cthulhu 2: W Górach Szaleństwa i będziecie chcieli zgłębić kolejne solowe przygody, to tutaj znajdziecie wszystkie produkty, które powinny Was zainteresować!

ZAPYTAJ NASZĄ SPOŁECZNOŚĆ

  • Liczba stron: 136
  • Format: A5
  • Wydruk: Czarno-biała
  • Okładka: Twarda

Wersja oryginalna: Always Choose Cthulhu
Opracowanie i redakcja: Leandro Pinto, Carla López Mederos
Tłumaczenie: Małgorzata Kafel
Redakcja: Adam Wieczorek

Produkt został dodany do listy życzeń