Snujesz plany na przyszłość? Sprawdź nasze zapowiedzi!

Instrukcja przygotowania pomocy

W jaki sposób korzystać z broszury z pomocami dla graczy do Horroru w Orient Expressie? Oto krótki poradnik, który powinien rozwiać wszelkie wątpliwości! ????

Broszura z pomocami dla graczy służy do samodzielnego wycięcia pomocy. Możecie używać nożyczek, nożyka do papieru, albo wyrwać potrzebną stronę (uważajcie, żeby przypadkowo nie uszkodzić innych pomocy), a następnie wyciąć z niej potrzebny fragment. Jeśli nie chcecie niszczyć broszury, możecie skserować pomoce albo wydrukować je z pliku PDF.

Jeżeli chcecie wyrwać coś z broszury, warto poszukać najpierw środka zszycia i zacząć właśnie tam - jak w szkolnym zeszycie (poniżej: Zdjęcie #1)  Wtedy łatwo wyrwiecie potrzebne Wam strony bez zniszczenia innych pomocy (Zdjęcie #2 ). Ewentualnie możecie użyć nożyczek/nożyka i przeciąć nitki zszywające kartki razem. Wtedy kartki wyjdą same, bez wyrywania.

UWAGA! Nie udostępniajcie graczom całej broszury - pokazanie im jej w całości popsuje im rozgrywkę! Dlaczego? Ponieważ są tam zawarte informacje, które należy ujawniać stopniowo w trakcie kampanii, zgodnie z przebiegiem poszczególnych scenariuszy. W ten sposób Badacze będą mogli krok po kroku dotrzeć do sedna tajemnic skrywających się na trasie Orient Expressu.

Dlaczego w broszurze są puste strony?

Puste strony to tył pomocy, które są zadrukowane jednostronnie. Przygotowaliśmy je w ten sposób, aby Strażnik Tajemnic nie pociął przypadkiem innych, istotnych dla przebiegu kampanii pomocy. Jeśli na stronie znajduje się więcej pomocy, z tyłu znajdziecie przerywane linie, po których należy wycinać - nie będzie krzywo! ;)

Zdjęcie #1

Zdjęcie #2

Produkt został dodany do listy życzeń