Czarni Mnisi ogłaszają erę nowego sklepu. Populacja promocji zwiększa się. Sprawdź!
  • Zapowiedź
Jedyny Pierścień: W ruinach...

Jedyny Pierścień: W ruinach utraconego królestwa + PDF

wiek:
16+
liczba graczy:
2-6
język:
polski

Chcecie zapuścić się na odległe, opuszczone ziemie Eriadoru? W ruinach utraconego królestwa to dodatek do drugiej edycji Jedynego Pierścienia, gry fabularnej stworzonej na podstawie dzieł J.R.R. Tolkiena!

 

Poznajcie dziedzictwo Dúnedainów!

W zachodniej części Eriadoru, między Górami Mglistymi a Księżycowymi, hobbici zastali ludzi i elfów. Żyły tu jeszcze niedobitki Dúnedainów, królów wśród ludzi, pochodzących zza Morza, z Westernesse; lecz wymierali szybko, a ich ogromne Północne Królestwo pustoszało stopniowo. Teraz ta kraina, przez wielu uważana za opuszczoną, stanie się teatrem wielu nowych przygód!

Chcecie wyruszyć na odległe, opuszczone ziemie Eriadoru?? W ruinach utraconego królestwa to dodatek do drugiej edycji Jedynego Pierścienia, gry fabularnej stworzonej na podstawie dzieł J.R.R. Tolkiena!

W podręczniku znajdziecie:

  • Rozdział 1: Mgła nad Eriadorem to opis regionów, które niegdyś znane były jako Królestwo Arnoru, ze szczególnym uwzględnieniem miasta Tharbad.
  • Rozdział 2: Nadciąga burza dostarczy Mistrzyni Wiedzy nowych narzędzi do kreowania przyszłości całego Eriadoru; w tym nowych postaci niezależnych oraz ich celów i zagrożeń, które wiszą w powietrzu.
  • Rozdział 3: Krajobrazy dodaje dwanaście stref wpływów na styl tej z podręcznika głównego. Są to zarówno “historyczne” lokacje z Hobbita oraz Władcy Pierścieni, jak i miejsca stworzone specjalnie na potrzeby gry.

Zobacz nasze inne zapowiedzi!

ZAPYTAJ NASZĄ SPOŁECZNOŚĆ

Produkt został dodany do listy życzeń

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z polityką prywatności. Dowiedz się więcej