Czy odważysz się odkryć tajemnice zakopane pod piaskami Egiptu?
  • Darmowy PDF
PDF Zew Cthulhu: Kwiat paproci

PDF Zew Cthulhu: Kwiat paproci

wiek:
16+
liczba graczy:
2
język:
polski

Kwiat paproci to zbiór trzech scenariuszy na Noc Kupały do Zewu Cthulhu, stworzonych z myślą o rozgrywce 1 na 1. To doskonały sposób na spędzenie wieczoru we dwoje w atmosferze tajemnicy i intrygi przy ulubionej grze fabularnej. Poszczególne scenariusze da się rozegrać w jeden wieczór, a ich przygotowanie nie powinno sprawić trudności nawet niedoświadczonym Strażnikom Tajemnic. 

 

Wyrusz na poszukiwania kwiatu paproci!

Kwiat paproci to zbiór trzech scenariuszy na Noc Kupały do Zewu Cthulhu, stworzonych z myślą o rozgrywce 1 na 1. To doskonały sposób na spędzenie wieczoru we dwoje w atmosferze tajemnicy i intrygi przy ulubionej grze fabularnej. Poszczególne scenariusze da się rozegrać w jeden wieczór, a ich przygotowanie nie powinno sprawić trudności nawet niedoświadczonym Strażnikom Tajemnic. 

NAJKRÓTSZA NOC - Piotr Chojnacki i Łukasz Wachciński

Akcja rozgrywa się w 1925 roku. Badaczka otrzymuje list o śmierci ojca. Ma przybyć do rodzinnej posiadłości celem odczytania testamentu. Czekając na odczytanie ostatniej woli rodzica przemierza pokoje i korytarze. Okazuje się, że stary dom w podkrakowskich Niepołomicach skrywa wiele tajemn

WIANKI NA WODZIE - Aleksandra Menio i Martyna Pietrzak

Akcja rozgrywa się współcześnie w niewielkiej miejscowości na Opolszczyźnie, gdzie lokalna społeczność pielęgnuje pogańskie tradycje. Co tak naprawdę kryje się za, z pozoru nieszkodliwymi rytuałami? 

KWIAT PAPROCI AR - Aleksander Daukszewicz i Paweł Jurgiel

Wydarzenia przedstawione w scenariuszu mogą być rozegrane w dowolnym miejscu w Polsce, a celem Badacza będzie odkrycie głębszego znaczenia niezwykle popularnej gry na urządzenia mobilne nazwanej Kwiat Paproci AR. Zrozumienie prawdy może prowadzić do szaleństwa, a nawet dalej...

Szukasz innych darmowych materiałów do RPG? Sprawdź!

ZAPYTAJ NASZĄ SPOŁECZNOŚĆ

Produkt został dodany do listy życzeń