Pyrkonowe szaleństwo! Promocje na gry fabularne i paragrafowe
  • Darmowy PDF
PDF Zew Cthulhu: Miłość ci wszystko wybaczy?

PDF Zew Cthulhu: Miłość ci wszystko wybaczy?

wiek:
16+
liczba graczy:
2
język:
polski

Miłość ci wszystko wybaczy? to zbiór trzech wyjątkowych, walentynkowych scenariuszy do Zewu Cthulhu, przeznaczonych do rozegrania 1 na 1. Każdy z nich to doskonały pomysł na spędzenie wieczoru we dwoje przy ulubionej grze fabularnej. Poszczególne scenariusze da się rozegrać w jeden wieczór, a ich przygotowanie nie powinno sprawić trudności nawet niedoświadczonym Strażnikom Tajemnic. Do ich rozegrania wystarczy Starter do 7. edycji Zewu Cthulhu.

 

Walentynkowe scenariusze do Zewu Cthulhu!

Miłość ci wszystko wybaczy? to zbiór trzech wyjątkowych, walentynkowych scenariuszy do Zewu Cthulhu, przeznaczonych do rozegrania 1 na 1. Każdy z nich to doskonały pomysł na spędzenie wieczoru we dwoje przy ulubionej grze fabularnej. Poszczególne scenariusze da się rozegrać w jeden wieczór, a ich przygotowanie nie powinno sprawić trudności nawet niedoświadczonym Strażnikom Tajemnic. Do ich rozegrania wystarczy Starter do 7. edycji Zewu Cthulhu.

PRAWDZIWA TWARZ - Airis Kamińska

Gdynia, wrzesień 1932 r. Badacz wraz z przyjaciółmi bierze udział w spotkaniu bohemy. Do czego doprowadzą prowadzone w opiumowych oparach rozmowy o znaczeniu sztuki, antropologicznej doniosłości masek i trudnej sytuacji politycznej w Mandżurii? Co skrywa tajemnicza przesyłka, która trafia do rąk Badacza?

DRUGA - Asia Wiewiórska

Przygoda inspirowana ponurymi skandynawskimi powieściami i serialami, w których główną rolę odgrywają tajemnica, społeczność i śledztwo. Konwencja ta znana jest pod nazwą nordic-noir, lecz scenariusz nawiązuje również do znanych baśni ludowych i lovecraftowskiej Krainy Snów.

Akcja gry rozpoczyna się w lutym 2020 r. gdzieś w Skandynawii. Oniryczny nastrój buduje tu odosobnione miasteczko otoczone przez wzgórza i ciemne lasy oraz surowa, choć urokliwa zimowa aura. To bardzo subtelna historia, która nie jest opowieścią akcji.

MIŁOŚĆ NA ZABÓJ - Anna Maria Mazur

Chicago, rok 1929. Pewnego zimowego dnia, w biurze detektywistycznym Badacza pojawia się jego przyjaciółka, która prosi o pomoc w odzyskaniu ukochanego psa, Highballa. To nie brzmi jak trudne zadanie. Jednak nawet najprostsze sprawy potrafią się skomplikować, gdy w grę wchodzą gangsterskie porachunki, niespełniona miłość i moc Wielkich Przedwiecznych.

Szukasz innych darmowych materiałów do RPG? Sprawdź!

ZAPYTAJ NASZĄ SPOŁECZNOŚĆ

Produkt został dodany do listy życzeń