Pyrkonowe szaleństwo! Promocje na gry fabularne i paragrafowe
  • Darmowy PDF
PDF Zew Cthulhu: Uwierz w duchy

PDF Zew Cthulhu: Uwierz w duchy

wiek:
16+
liczba graczy:
2
język:
polski

Uwierz w duchy to mini cykl scenariuszy stworzonych przez utalentowane autorki i autorów do rozegrania 1 na 1 z okazji np. w Halloween. Każdy z nich to doskonały pomysł na spędzenie wieczoru we dwoje przy ulubionej grze fabularnej. Poszczególne scenariusze da się rozegrać w jeden wieczór, a ich przygotowanie nie powinno sprawić trudności nawet niedoświadczonym Strażnikom Tajemnic.

 

Straszne scenariusze dla MG i gracza!

PROSTA ROBOTA – Roch Urbaniak

Prosta robota to przerażająca przygoda, w której łatwe z pozoru zadanie zmienia się w straszliwy i powracający koszmar. Położone na wyspie opuszczone domostwo kryje wiele niezwykłych tajemnic, a ich odkrycie zmusi Badacza do zmierzenia się z błędami przeszłości.

MARTWE KOLORY – Tomek Frejtag

Jak to jest zostawić za sobą wszystko i wyjechać w nieznane? Jak to jest spotkać starych druhów w zupełnie nowych sytuacjach? I w końcu, jak to jest udać się w roku 1926 na wschodnie wybrzeże Grenlandii, aby zacząć wszystko od nowa. Strażniku i Badaczu, macie szansę przyjrzeć się z bliska martwym kolorom.

PIERWOTNY GŁÓD – Maria Borys-Piątkowska, Patrycja Olchowy

Pierwotny głód to scenariusz 1 na 1, który zabierze was w okolice starego młyna nad Wkrą. Akcja dzieje się w czasie Halloween, 31 października 2020 roku, a księżyc w pełni, który ujrzycie tego wieczora, będzie również towarzyszył bohaterom tej historii – Badaczce lub Badaczowi i ich bliskim.

Szukasz innych darmowych materiałów do RPG? Sprawdź!

ZAPYTAJ NASZĄ SPOŁECZNOŚĆ

Produkt został dodany do listy życzeń