Zew Cthulhu: Warszawa, Stracone Miasto + PDF

ZEW159

9788364198830

Poznajcie Warszawę lat 20. i 30.: miasto, którego już nie ma, skazane na zagładę – co nie oznacza, że można je tak po prostu poddać! Przenieście się w czasie do 1926 roku i przejdźcie ulicami stolicy młodego kraju. Podczas gdy w tle będą miały miejsce wielkie historyczne wydarzenia, Wam przyjdzie odkryć te mroczne, zacienione zakamarki Warszawy: złowrogie kulty rozciągają wokół swoje macki i nie wiadomo, jak daleko nimi sięgają

0,00 zł
Brutto
Brak towaru
 

Wysyłka w 24h!

 

Darmowa wysyłka od 200 zł!

 

14 dni na zwrot towaru!

Miasto, gdzie spotykają się dwa światy!

Poznajcie Warszawę lat 20. i 30.: miasto, którego już nie ma, skazane na zagładę – co nie oznacza, że można je tak po prostu poddać! Przenieście się w czasie do 1926 roku i przejdźcie ulicami stolicy młodego kraju. Podczas gdy w tle będą miały miejsce wielkie historyczne wydarzenia, Wam przyjdzie odkryć te mroczne, zacienione zakamarki Warszawy: złowrogie kulty rozciągają wokół swoje macki i nie wiadomo, jak daleko nimi sięgają…

Podręcznik dzieli się na dwie części. Pierwsza część to setting z historyczno-mitycznym opisem miasta, który przygotował Kuba Polkowski.
Znajdziecie tutaj:

  • nowe zawody,
  • organizacje Badaczy,
  • biogramy słynnych postaci zamieszkujących miasto,
  • opisy dzielnic i ciekawych miejsc,
  • pomysły na scenariusze,
  • rozdział poświęcony mitom Cthulhu w Warszawie.

Druga część to scenariusze autorstwa zespołu Lans Macabre: Aleksandra Daukszewicza, Pawła Jurgiela, Airis Kamińskiej i Zbigniewa Zycha. Napisali dla Was trzy przygody: Kto ma oko na dzieci?, Dojrzeli do żniwa i Odliczanie do nieskończoności. Scenariusze możecie rozegrać osobno lub połączyć je w minikampanię: Krew dzieci Warszawy.

Czy jest to krwawa ofiara, która pozwoli sprowadzić niewypowiedziane zło? Czy może dzięki rytuałom jakiś szaleniec stara się uzyskać boskie moce? O tym Badacze będą musieli przekonać się sami, kiedy podczas śledztwa poznają mroczną przepowiednię o widmie nadciągającej zagłady. Próbując powstrzymać to, co nieuniknione, staną nie tylko przed wieloma dramatycznymi decyzjami, ale i manifestacją destrukcyjnej, nieustępliwej potęgi mitów.

Pełną tajemnic okładkę stworzył Loïc Muzy, autor okładki podręcznika Berlin. Miasto Grzechu czy większości przerażających, bluźnierczych ilustracji z Malleus Monstrorum

Informacje dodatkowe:

  • Liczba stron: 200
  • Okładka: twarda
  • Format: A4
  • Wydruk: w kolorze

---

Ten produkt jest w przedsprzedaży, co oznacza, że wysyłka fizycznych gier nastąpi po dopiero po wydruku. W opisie produktu znajdziesz informacje o tym, na kiedy planowana jest wysyłka. Data podana w opisie może ulec zmianie. Jeżeli dołożysz inne produkty do zamówienia zawierającego produkt będący w przedsprzedaży, to paczka zostanie wysłana, gdy najpóźniejszy przedsprzedażowy produkt pojawi się w naszym magazynie. Jeżeli zależy Ci na wcześniejszej wysyłce innych produktów — złóż na nie osobne zamówienie. 

Wykupując produkt z wersją elektroniczną (PDF), zgadzasz się na udostępnienie zakupionego pliku / zakupionych plików przed upływem 14-dniowego terminu uprawniającego do odstąpienia od umowy. Zgadzasz się tym samym na utratę prawa do odstąpienia od umowy (zwrotu pliku) zgodnie z art. 38 pkt 13 ustawy o prawach konsumenta. Nadal możesz zwrócić fizyczny produkt — w takim przypadku zgadzasz się na otrzymanie zwrotu w wysokości 50% zapłaconej kwoty (ze względu na to, że nie możemy odebrać dostępu do wysłanej wersji PDF).

ZEW159

Zobacz także