string(24) "/180-maski-nyarlathotepa"

Maski Nyarlathotepa

Maski Nyarlathotepa to spektakularna, wieloczęściowa kampania do Zewu Cthulhu! Badacze Tajemnic wyruszą w pełną niebezpieczeństw podróż przez sześć różnych kontynentów, by poznać prawdziwe losy zaginionej ekspedycji Rogera Carlyle’a. 

Aktywne filtry

 • Zew Cthulhu: Maski...
  Szybki podgląd

  Zew Cthulhu: Maski Nyarlathotepa + PDF

  549,90 zł

  Kupując w naszym sklepie, otrzymasz: 8 map w formacie A2 oraz pudełko zapałek, które służy jako rekwizyt w kampanii (do wyczerpania zapasów). Ze względów technicznych oba dodatki zostaną automatycznie dodane do zamówienia za 0,01 zł. 

  Maski Nyarlathotepa to spektakularna, wieloczęściowa kampania do Zewu Cthulhu! Badacze Tajemnic wyruszą w pełną niebezpieczeństw podróż przez sześć różnych kontynentów, by poznać prawdziwe losy zaginionej ekspedycji Rogera Carlyle’a. Dwa pięknie ilustrowane tomy wypełnione są dodatkowymi przygodami, detalami historyczno-geograficznymi i bluźnierczym okultyzmem. Kampania pozwala na poprowadzenie opowieści w klimacie klasycznego śledztwa, jak również w pulpowej wersji pełnej niespodziewanych zwrotów akcji. 

  KUPIŁ*Ś PRODUKT W PRZEDSPRZEDAŻY? ZAJRZYJ TUTAJ!

 • Zestaw 5 paszportów OD HPLHS
  Szybki podgląd

  Zestaw 5 paszportów OD HPLHS

  119,90 zł

  Zestaw paszportów nansenowskich dla Badaczy to świetna pomoc w ich podróżach dookoła świata. Każdy paszport zawiera arkusz przezroczystych naklejek z wizami i pieczątkami potwierdzającymi, że Badacze opłacili wymagane opłaty celne, żeby wjechać do USA, Australii i Wielkiej Brytanii. Paszporty wyprodukowane przez The H. P. Lovecraft Historical Society (są w języku angielskim).

 • Zestaw 10 kart Badaczy +...
  Szybki podgląd

  Zestaw 10 kart Badaczy + teczka

  34,90 zł

  Zestaw 10 kart Badaczy do Zewu Cthulhu! Te specjalne przygotowane karty Bohaterów ozdobione są wyjątkową ilustracją. Zapakowane będą w teczkę z ilustracją autorstwa Loïca Muzy.

 • Zestaw 10 kart Bohaterów +...
  Szybki podgląd

  Zestaw 10 kart Bohaterów + teczka

  34,90 zł

  Zestaw 10 kart Bohaterów do Pulp Cthulhu! Te specjalne przygotowane karty Bohaterów ozdobione są wyjątkową ilustracją autorstwa Loïca Muzy. Zapakowane będą w teczkę z ilustracją tego samego autora.  

 • Zestaw 8 map + PDF
  Szybki podgląd

  Zestaw 8 map + PDF

  29,90 zł

  Zestaw zawiera 8 map (z lat 20. XX wieku) wydrukowanych w formacie A3 składanych do A4:

  1. Nowy Jork 
  2. Australia
  3. Londyn
  4. Kair
  5. Wschodnia Afryka
  6. Szanghaj
  7. Peru 
  8. Mapa świata
 • Pudełko zapałek - rekwizyt...
  Szybki podgląd

  Pudełko zapałek - rekwizyt do kampanii Maski Nyarlathotepa

  5,00 zł

  Rekwizyt do kampanii Maski Nyarlathoetepa

 • Zew Cthulhu: Dwie z tysiąca...
  Szybki podgląd

  Zew Cthulhu: Dwie z tysiąca + PDF

  169,90 zł

  Pięć scenariuszy w tym podręczniku stanowi zamkniętą kampanię pośród egipskich piasków i zagadek. Jednak znajdziesz tam też wskazówki, jak poprowadzić te scenariusze w formie pojedynczych przygód oraz w stylu pulpowym.