Nowe podręczniki, to nowe opowieści! Obejrzyj nowości!
Choose Cthulhu 11: Coś na progu
Choose Cthulhu 11: Coś na progu
Choose Cthulhu 11: Coś na progu

Choose Cthulhu 11: Coś na progu

wiek:
16+
liczba graczy:
1
język:
polski
rozgrywka:
bez mechaniki

W grze paragrafowej Choose Cthulhu 11: Coś na progu kierujesz losami bohatera zmagającego się z wyzwaniami znanymi z opowiadania Nawiedziciel Mroku H.P. Lovecrafta. Dzięki twoim wyborom historia może potoczyć się zupełnie inaczej!

 

Zagadkowy Związek Twojego Przyjaciela

Wygląda na to, że twój przyjaciel z dzieciństwa, Edward Pickman Derby, jest szczęśliwie zakochany w Asenath Waite, atrakcyjnej studentce uniwersytetu. Jednak Edward staje się coraz bardziej nieobliczalny, a jego rodzina ma poważne wątpliwości co do tego związku. Twoim zadaniem jest dowiedzieć się więcej o nieuchwytnej i enigmatycznej Asenath. Jakie tajemnice skrywa? Czy to prawda, że jej ojciec, stary Ephraim Waite, był zamieszany w czary w Innsmouth? Czy odpowiedź kryje się w dziwnej wiadomości od tajemniczej istoty w kapeluszu i prochowcu czekającej na twoim progu? 

W grze paragrafowej Choose Cthulhu 11: Coś na progu kierujesz losami bohatera zmagającego się z wyzwaniami znanymi z opowiadania Coś na progu H.P. Lovecrafta. Dzięki twoim wyborom historia może potoczyć się inaczej.

ERRATA: Niewłaściwy odnośnik w paragrafie 44. Właściwa treść: "Wróć do bezpieczeństwa własnego domu w paragrafie 15"

Co dalej?

Gdy pochłoniecie już wszystko, co ma do zaoferowania Choose Cthulhu 1: Coś na progu i będziecie chcieli zgłębić kolejne solowe przygody, to tutaj znajdziecie wszystko produkty, które powinny Was zainteresować!

ZAPYTAJ NASZĄ SPOŁECZNOŚĆ

  • Liczba stron: 128
  • Okładka: twarda
  • Format: A5
  • Wydruk: czarno-biały

Wersja oryginalna: Always Choose Cthulhu
Opracowanie i redakcja: Leandro Pinto, Patricia H. Albín, Carla López Mederos
Tłumaczenie: Agnieszka Przychodniak
Redakcja: Adam Wieczorek

Produkt został dodany do listy życzeń