Nowe podręczniki, to nowe opowieści! Obejrzyj nowości!
Fabula Ultima + PDF
Fabula Ultima + PDF
Fabula Ultima + PDF
Fabula Ultima + PDF

Fabula Ultima + PDF

wiek:
14+
liczba graczy:
2-6
język:
polski

Podręcznik w miękkiej oprawie z obwolutą.

Gra inspirowana grami JRPG! Przygotujcie się na pełne epickich przygód i walk historie o odważnych bohaterach i przerażających złoczyńcach! Poznajcie światy pełne magii, cudownych miejsc i wyjątkowo dziwacznych potworów. 

 

Gra dla fanów i fanek jRPG, anime i epickich opowieści!

To jest Twój świat.
To jest Twoja historia.
Dokonaj wyboru
i walcz o to, w co wierzysz!

FABULA ULTIMA to gra fabularna inspirowana JRPG-ami – japońskimi grami wideo. Razem z przyjaciółmi snujcie epickie historie o dzielnych bohaterach i groźnych złoczyńcach. Wyruszcie w podróż po fantastycznych światach przepełnionych magią, gdzie na każdym kroku czekają na was zapierające dech w piersiach miejsca oraz wyjątkowo dziwaczne potwory!

Wspólnie stwórzcie swój własny świat!

Wspólnie stwórzcie swój własny świat! Razem możecie dowolnie kształtować swój własny świat, w tym zamieszkujących go mieszkańców, potężne królestwa, małe wioski oraz najważniejsze historyczne wydarzenia.

Proste i intuicyjne zasady

Zasady odzwierciedlają zarówno rozgrywkę, jak i klimat najpopularniejszych JRPG-ów! Wszystko po to, by zachęcić graczy do wyznaczania kolejnych celów i wpływania na bieg opowieści: każdy wybór niesie za sobą konsekwencje!

Bestiariusz pełen fantastycznych stworzeń

W Bestiariuszu znajdziecie najróżniejsze potwory, demony, bestie i wiele innych stworzeń, z którymi zmierzą się bohaterowie – od relaksujących potyczek po walki na śmierć i życie z bossami.

Zagrajcie niesamowitymi bohaterami

Piętnaście klas postaci, które można ze sobą dowolnie łączyć, aby stworzyć wyjątkowych bohaterów: ta modułowa mechanika zainspirowana grami wideo pozwoli wam powołać do życia wielowymiarowe, unikatowe postacie. Wybierzcie archetyp drużyny i wyruszcie w drogę w poszukiwaniu wielkich przygód!

Podręcznik z pełnymi zasadami

Wszystko, czego potrzebuje Mistrzyni Gry, aby zbudować scenerię i poprowadzić drużynę przez niesamowite, niezapomniane przygody! Porady, wskazówki i wszelkie narzędzia potrzebne, by postawić bohaterów przed odbiciem ich własnych lęków... Złoczyńcami!

360 stron w kolorze, ilustrowanych przez zawodowych artystów z całego świata. 

Co dalej?

ZAPYTAJ NASZĄ SPOŁECZNOŚĆ

Liczba stron: 360
Format: A5
Wydruk: Kolor
Okładka: Miękka + obwoluta
UWAGA: Stylizując na wydania mang, okładka miękka jest czarno-biała, a obwoluta jest kolorowa. Podręcznik jest szyty, nie klejony, aby zwiększyć jego wytrzymałość. 

Wersja oryginalna: Need Games
Opracowanie i redakcja: Emanuele Galletto, Courtney Penney
Tłumaczenie: Artiom Lorenc
Redakcja: Monika Rajkowska-Fuczkiewicz, Antoni Wicke

Produkt został dodany do listy życzeń