Czy odważysz się odkryć tajemnice zakopane pod piaskami Egiptu?
  • Zapowiedź
Fabula Ultima: Atlas High Fantasy + PDF
Fabula Ultima: Atlas High Fantasy + PDF
Fabula Ultima: Atlas High Fantasy + PDF

Fabula Ultima: Atlas High Fantasy + PDF

wiek:
14+
liczba graczy:
2-6
język:
polski

Atlas High Fantasy do Fabuli Ultimy to twój przewodnik po świecie prastarych tajemnic, zapierających dech w piersiach lokacji, niesamowitej magii oraz potężnych istot. Niczym bohaterowie z mitów i legend, wasze postaci zaczną swoją podróż jako zwykli ludzie i wkroczą na ścieżkę pełnego chwały przeznaczenia. Wreszcie urosną w siłę tak wielką, że będą w stanie przeciwstawić się samym bogom, w prawdziwym duchu JRPG!

 

Atlas high fantasy

Niesamowita podróż zaprowadzi was do wielkości,
jaka nigdy się wam nie śniła.
Samo przeznaczenie odda pokłon,
widząc płomienie tlące się w waszych sercach!

Atlas high fantasy do Fabuli Ultimy to twój przewodnik po świecie prastarych tajemnic, zapierających dech w piersiach lokacji, niesamowitej magii oraz potężnych istot. Niczym bohaterowie z mitów i legend, wasze postaci zaczną swoją podróż jako zwykli ludzie i wkroczą na ścieżkę pełnego chwały przeznaczenia. Wreszcie urosną w siłę tak wielką, że będą w stanie przeciwstawić się samym bogom, w prawdziwym duchu JRPG!

  • Zanurzcie się w tym klasycznym, epickim gatunku wraz z 4 nowymi klasami postaci (Pieśniarz, Dowódczyni, Tancerka i Symbolista) oraz mnóstwem nowych Heroicznych Umiejętności!
  • 10 lokacji high fantasy: archetypowe światy z poradami oraz wskazówkami, jak rozegrać emocjonującą kampanię high fantasy! Możecie wykorzystać je także jako inspirację, aby tchnąć więcej życia w wasz własny świat!
  • Uwolnijcie swoją kreatywność i wykreujcie niestandardowe, najpotężniejsze bronie, korzystając z nowych zasad ich tworzenia!
  • Odkrycie Dziwactwa, czyli nową, opcjonalną zasadę, która nada waszym bohaterom więcej charakteru, a następnie przesuńcie granice ich możliwości dzięki Mocom Zero!
  • Czeka na was 5 Złoczyńców – wymagających, nowych bossów, którzy rosną w siłę wraz z biegiem waszych przygód, stanowiąc prawdziwe, ciężkie wyzwanie dla bohaterów!
  • Dodatek liczy 200 kolorowych stron, a ilustracje w stylu mangi oraz chibi stworzyli artyści z całego świata!

Sprawdź nasze inne zapowiedzi!

Produkt został dodany do listy życzeń