Snujesz plany na przyszłość? Sprawdź nasze zapowiedzi!
Zew Cthulhu: Maski Nyarlathotepa + PDF
Zew Cthulhu: Maski Nyarlathotepa + PDF
Zew Cthulhu: Maski Nyarlathotepa + PDF
Zew Cthulhu: Maski Nyarlathotepa + PDF

Zew Cthulhu: Maski Nyarlathotepa + PDF

liczba graczy:
1

Maski Nyarlathotepa to spektakularna, wieloczęściowa kampania do Zewu Cthulhu! Badacze Tajemnic wyruszą w pełną niebezpieczeństw podróż przez sześć różnych kontynentów, by poznać prawdziwe losy zaginionej ekspedycji Rogera Carlyle’a. Dwa pięknie ilustrowane tomy wypełnione są dodatkowymi przygodami, detalami historyczno-geograficznymi i bluźnierczym okultyzmem. Kampania pozwala na poprowadzenie opowieści w klimacie klasycznego śledztwa, jak również w pulpowej wersji pełnej niespodziewanych zwrotów akcji. 

 

Najbardziej spektakularna kampania w historii RPG!

W opętanych szaleństwem umysłach zrodził się straszliwy plan zagrażający istnieniu całej ludzkości.

Jednak nie wszystko stracone! Jeśli kilka odważnych dusz odkryje i połączy ze sobą strzępki rozrzuconych po całym świecie informacji, mają szansę powstrzymać to nieopisywalne zło.

Maski Nyarlathotepa to najbardziej spektakularna wieloczęściowa kampania w historii gier fabularnych. Mierząc się z mrocznymi kultami, starożytną wiedzą i ohydnymi potworami, Badacze wyruszają w pełną niebezpieczeństw i okropności podróż, by stawić czoła ostatecznemu horrorowi.

Ryzykowna kampania mająca na celu powstrzymanie mrocznego boga

Osadzona w latach 20. XX wieku opowieść zabierze Was w podróż życia. Rozegrajcie ją w klasycznym stylu Zewu Cthulhu, rodem z filmów grozy, który pozwoli Wam zgłębić pokłady zła kryjące się w ludzkich głowach, albo załóżcie fedorę, weźcie do ręki bicz i z uśmiechem na ustach wyruszcie na epicką przygodę w nieznane. Jesteście gotowi?

Kampania, jakiej jeszcze nie było!

  • Globalna kampania obejmująca siedem krajów na pięciu kontynentach!
  • Pełna potyczek, pobocznych przygodę, szczegółowo opisanych przeciwników, informacji geograficznych i nie tylko!
  • Przygotowana w pełnym kolorze, pełna ilustracji, mapa i planów budynków oraz gotowymi do użycia pomocami dla graczy.
  • Dodatki zawierają zaklęcia, księgi, artefakty i porady dotyczące podróży.

Rozpocznij przygodę w Peru

Ten nowy scenariusz, którego akcja toczy się w Peru, rozgrywa się w 1921 roku i stanowi ekscytujący wstęp do kampanii, w której Badacze spotykają Jacksona Eliasa, pracowitego i czarującego autora, którego badania prowadzą do tajemnicy obejmującej cały świat. Wyruszając na wyprawę w celu odnalezienia zaginionej piramidy w Ameryce Południowej, Badacze stają twarzą w twarz ze starożytnymi okropnościami, które zapowiadają czekające ich zadanie.

Dodatki ułatwiające prowadzenie kampanii!

Podróże – wyszczególnienie czasu podróży na całym świecie, środków transportu, odpoczynku i regeneracji sił dla Badaczy w podróży, wydarzeń, a także wskazówek dla Badaczy, którzy chcą nauczyć się nowych umiejętności i udoskonalić już posiadane.

Zaklęcia – zebrane ważne dla kampanii zaklęcia, które ułatwią ich odnalezienie i zastosowanie!

Księgi – podczas swojego śledztwa Badacze mogą natknąć się na szeroką gamę ksiąg Mitów, z których każda przepełniona jest zapomnianą i mroczną mądrością. Ten dodatek zawiera wszystkie księgi występujące w kampanii, z ponad 20 szczegółowymi wykazami, opisem i związkiem z fabułą kampanii.

Artefakty – tak jak do odkrycia jest wiele ksiąg, tak też do odnalezienia jest mnóstwo dziwnych artefaktów (niektóre przydatne, inne zabójcze). Tutaj zgromadzono piętnaście artefaktów, które mogą Badaczy doprowadzić do prawdziwego obłędu! 

Co dalej?

Poszukujesz kolejnych scenariuszy, wielkich kampanii lub tomów przepełnionych straszliwą wiedzą, które dodadzą jeszcze więcej szaleństwa do Twoich sesji? Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy! 

ZAPYTAJ NASZĄ SPOŁECZNOŚĆ

  • 2 podręczniki w twardych oprawach z kampanią na ponad 600 stronach (rozmiar A4, wydruk w kolorze)
  • 80 stron z pomocami dla graczy
  • Ekran Strażnika z pomocami do kampanii
  • Futerał na podręczniki

Wersja oryginalna: Chaosium
Opracowanie i redakcja: Larry DiTillio, Lynn Willis, Mike Mason, Lynne Hardy, Paul Fricker i Scott Dorward
Tłumaczenie: Anna Maria Mazur i Adam Wieczorek
Redakcja: Adam Wieczorek, Paweł Marszałek

Produkt został dodany do listy życzeń