• Obniżka

Maski Nyarlathotepa - Zestaw Limitowany

ZEW133

9788364198434

PDF I TOMU JUŻ DOSTĘPNY! | WYSYŁKA PDF II TOMU: LUTY 2021 | PREMIERA: I/II KWARTAŁ 2021

Zobacz pełen opis produktu i sprawdź, jakie dodatki przygotowaliśmy w przedsprzedaży! Podręczniki z tą okładką będą dostępne tylko w sklepie blackmonk.pl, a ich nakład będzie ograniczony.  

Maski Nyarlathotepa to spektakularna, wieloczęściowa kampania do Zewu Cthulhu! Badacze Tajemnic wyruszą w pełną niebezpieczeństw podróż przez sześć różnych kontynentów, by poznać prawdziwe losy zaginionej ekspedycji Rogera Carlyle’a. Dwa pięknie ilustrowane tomy wypełnione są dodatkowymi przygodami, detalami historyczno-geograficznymi i bluźnierczym okultyzmem. Kampania pozwala na poprowadzenie opowieści w klimacie klasycznego śledztwa, jak również w pulpowej wersji pełnej niespodziewanych zwrotów akcji. Niezłomni Badacze rzucą wyzwanie sługom ciemności, a od wyniku ich działań będą zależeć losy całej ludzkości!

595,00 zł
499,00 zł Zniżka 96,00 zł
Brutto

 

Darmowa wysyłka od 50 zł!

 

Paczki wysyłamy w 24 godziny!

 

14 dni na zwrot towaru!

Zestaw Limitowany

Zawartość Zestawu:

 • 2 podręczniki z kampanią na ponad 600 stronach! Oczywiście wersja PDF będzie gratis.
 • Ponad 90 stron z pomocami dla graczy, które zostaną odświeżone względem oryginału.
 • Ekran Strażnika z piękną ilustracją i pomocami do kampanii.
 • Futerał na podręczniki, pomoce i ekran.

Czy wiecie, że ten produkt to prawie tyle samo materiałów, co Księga Strażnika, Podręcznik Badacza i Zasobnik Strażnika razem wzięte? Ale to oczywiście nie wszystko! W Zestawie Klasycznym znajdziecie również: 

 • 26 wycinków z gazet wydrukowanych na specjalnym gazetowym papierze (innym niż regularne pomoce dołączane do Masek)! 8 z nich zostanie przygotowanych specjalnie na potrzeby tej edycji Masek Nyarlathoetpa!
 • 5 pomocy w formie fotografii. 3 z nich zostały przygotowane przez HPLHS. Tych zdjęć nie znajdziesz w regularnym produkcie. Dostępne są tylko trakcie tej przedsprzedaży.
 • Piękna teczka, żeby te wszystkie dodatkowe pomoce zmieścić. Ilustracje wykonał niesamowity Loïc Muzy. 
 • Prawdziwe pudełko zapałek, które jest ważnym elementem do odnalezienia w kampanii.
 • 2 kości K100 (kość premiowa i karna)! W limitowanych kolorach przygotowanych na nasze specjalnie zamówienie przez Q workshop. Wzór na kościach pochodzi z zestawu o nazwie Maski Nyarlathotepa. Te kości będą dostępne tylko w trakcie przedsprzedaży. 
 • Każdy kupujący w przedsprzedaży otrzyma również PDF z alternatywnym prologiem do Masek Nyarlathotepa, który pozwoli wprowadzić polskich Badaczy do kampanii. Wszystko rozpocznie się w Krakowie i będzie związane z pewną wystawą… Autorem jest nasz Naczelny Cthultysta, czyli niezawodny Adam Wieczorek. 
 • Oczywiście i z tym produktem będzie działała nasza darmowa wysyłka. 

Wartość całego zestawu szacujemy na ok. 595 zł. Sugerowana cena detaliczna produktu, który trafi później do regularnej sprzedaży (2 podręczniki, pomoce, ekran i futerał), to 530 zł. 

Przypominamy, że PDF pierwszego podręcznika otrzymacie już w listopadzie tego roku, drugiego w styczniu 2021, a podręczniki drukowane będą na przełomie marca i kwietnia 2021. 

----

Wykupując produkt z wersją elektroniczną (PDF), rezygnujesz z prawa zwrotu bez podania przyczyny. Nadal możesz zwrócić produkt, jeżeli jest on niezgodny z zamówieniem lub uszkodzony. 

Ten produkt jest w PRZEDSPRZEDAŻY, co oznacza, że nie jest gotowy do wysyłki. W opisie produktu podana jest przewidywana data wysyłki. Zamówienia zawierające produkty w przedsprzedaży zostaną wysłane po skompletowaniu całego zamówienia. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce produktów, które mamy w magazynie, zamów je w oddzielnym zamówieniu. 

ZEW133