Zew Cthulhu: Samotnie przeciwko mrozowi + PDF

ZEW154

9788364198731

Samotnie przeciwko mrozowi to klimatyczna, jednoosobowa gra paragrafowa w przerażającym świecie mitów Cthulhu. Akcja tej przygody rozgrywa się w latach 20. XX wieku; wraz z ekspedycją badawczą udasz się na mroźne, niegościnne Północno-Zachodnie Terytoria Kanady. W tej opowieści wybierasz swoją własną drogę – od twoich wyborów zależy, czy osiągniesz sukces, czy też poniesiesz porażkę!

99,90 zł
Brutto

 

Wysyłka w 24h!

 

Darmowa wysyłka od 200 zł!

 

14 dni na zwrot towaru!

Samotna przygoda w kanadyjskiej dziczy! 

Samotnie przeciwko mrozowi to klimatyczna, jednoosobowa gra paragrafowa w przerażającym świecie mitów Cthulhu. Akcja tej przygody rozgrywa się w latach 20. XX wieku; wraz z ekspedycją badawczą udasz się na mroźne, niegościnne Północno-Zachodnie Terytoria Kanady. W tej opowieści wybierasz swoją własną drogę – od twoich wyborów zależy, czy osiągniesz sukces, czy też poniesiesz porażkę!

Pobierz gotowych do gry badaczy!

Wcielisz się w rolę dr L. C. Nadelmanna, antropologa i pasjonata legend Ameryki Północnej z owianego ponurą sławą Uniwersytetu Miskatonic w Arkham w stanie Massachusetts. Pozostałymi uczestnikami twojej ekspedycji zostanie trójka twoich najzdolniejszych doktorantów: Bernard Ebstein – nowojorczyk pałający chęcią doświadczenia życia w dziczy,  Sylvia Davidson – najnowsza członkini prominentnej bostońskiej elity oraz Norman Falkner – dojrzały student i samouk. Dołączy do was także Charlie Foxtail – pochodząca z plemienia Tsuut'in zawodowa przewodniczka.
Razem wyruszycie w głąb legendarnej krainy – Północnej Hanninah. Ty, jako Nadelmann, masz nadzieję natrafić na nowe antropologiczne odkrycia, które pozwolą ci na dalszy rozwój kariery i zapewnią rozgłos w świecie nauki.

Uzbrojony się w ołówek, kości do gry oraz egzemplarz Księgi Strażnika lub Zestawu Startowego Zewu Cthulhu, jesteś gotowy, aby wyruszyć w lodowatą, odludną dzicz i stanąć naprzeciwko mrozowi. Czy podejmiesz wyzwanie? Tylko nie zapomnij włożyć ciepłych ubrań. Temperatura opada szybko, niedługo zrobi się przeraźliwie zimno…

Jest to kolejna publikacja z serii Zew Cthulhu: Samotnie przeciwko…, tak jak wydane przez nas wcześniej Samotnie przeciwko płomieniom oraz Samotnie przeciwko ciemności. Samotnie przeciwko mrozowi to odświeżona, dopasowana do 7. edycji Zewu Cthulhu jednoosobowa minikampania, wydana po raz pierwszy ponad 30 lat temu.

Informacje dodatkowe:

  • Polska edycja zawiera 7 nowych ilustracji autorstwa Martyny Starczewskiej.
  • Autorką okładki jest Veronica Anrathi.
  • Ponad 650 paragrafów
  • Format podręczników: A4 
  • Liczba stron: 112
  • Wydruk: w kolorze
  • Okładka: twarda

---

Wykupując produkt z wersją elektroniczną (PDF), zgadzasz się na udostępnienie zakupionego pliku / zakupionych plików przed upływem 14-dniowego terminu uprawniającego do odstąpienia od umowy. Zgadzasz się tym samym na utratę prawa do odstąpienia od umowy (zwrotu pliku) zgodnie z art. 38 pkt 13 ustawy o prawach konsumenta. Nadal możesz zwrócić fizyczny produkt — w takim przypadku zgadzasz się na otrzymanie zwrotu w wysokości 50% zapłaconej kwoty (ze względu na to, że nie możemy odebrać dostępu do wysłanej wersji PDF).

ZEW154

Opis

Gracze
1

Zobacz także