Czy odważysz się odkryć tajemnice zakopane pod piaskami Egiptu?
Zew Cthulhu: Zestaw Startowy + PDF
Zew Cthulhu: Zestaw Startowy + PDF
Zew Cthulhu: Zestaw Startowy + PDF
Zew Cthulhu: Zestaw Startowy + PDF
Zew Cthulhu: Zestaw Startowy + PDF

Zew Cthulhu: Zestaw Startowy + PDF

wiek:
16+
liczba graczy:
2-6
język:
polski

Zestaw Startowy zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć przygodę z Zew Cthulhu RPG – fabularną grą pełną zagadek i horroru! Jeden z graczy wciela się w Strażnika Tajemnic, narratora prowadzącego grę, który przedstawia pozostałym uczestnikom zabawy historię i fabułę przygody oraz odgrywa spotykane przez nich postacie. Pozostali gracze wcielają się w Badaczy Tajemnic, odkrywających mroczne tajemnice, spotykających przerażające potwory i udaremniających plany złowrogich sekt bohaterów z przypadku.

 

Świat tajemnic, horrorów i przygód w pudełku!

Zestaw Startowy zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć przygodę z Zew Cthulhu RPG – fabularną grą pełną zagadek i horroru!

Jeden z graczy wciela się w Strażnika Tajemnic, narratora prowadzącego grę, który przedstawia pozostałym uczestnikom zabawy historię i fabułę przygody oraz odgrywa spotykane przez nich postacie. Pozostali gracze wcielają się w Badaczy Tajemnic, odkrywających mroczne tajemnice, spotykających przerażające potwory i udaremniających plany złowrogich sekt bohaterów z przypadku.

Razem z przyjaciółmi będziecie wspólnie tworzyć i rozwijać historię, w której każda z Waszych postaci odegra ważną rolę i będzie miała szansę udaremnienia nikczemnego spisku lub powstrzymania grozy spoza przestrzeni i czasu!

Co znajdziesz w środku?

Księga 1: Wstęp oraz Samotnie przeciwko płomieniom - jednoosobowa przygoda paragrafowa, która podczas rozwiązywania tajemnicy nauczy Cię podstawowych zasad Zewu Cthulhu.

Księga 2: Zasady początkowe Zewu Cthulhu - podstawowe zasady, czyli wszystko, co jest potrzebne do rozpoczęcia gry.

Księga 3: Scenariusze - trzy początkowe przygody.

Detektywi gotowi do gry - pięć gotowych do gry postaci.

Puste Karty Badaczy - przeznaczone do tworzenia własnych śledczych.

Zestaw kości - zestaw siedmiu wielościennych kości do użycia w grze.

k4, k6, k8, k100 (2xk10), k20 + 1 kość w innym kolorze służąca jako kość premiowa lub karna

Materiały dla graczy - zestaw gotowych do użycia pomocy do gry.

Pomoce dla graczy są bardzo ważnym elementem sesji w Zew Cthuhu. Każdy scenariusz ma własną kolekcję map, notatek i materiałów informacyjnych dla graczy. Wszystkie pomoce przygotowane w pełnym kolorze pomogą twoim graczom zanurzyć się w każdym śledztwie.

Scenariusze

Samotnie przeciwko płomieniom

Scenariusz dla jednego gracza w formie gry paragrafowej. W wyniku splotu okoliczności Badacz trafia do niewielkiej wioski Emberhead. Szybko przekona się, że skrywa ona przerażający sekret.

Papierkowa robota

Scenariusz dla 1 do 2 graczy i Strażnika. Prowadzone przez Badacza śledztwo w sprawie włamania i tajemniczego zaginięcia przybiera nieoczekiwany obrót. Nie wszystko jest tak oczywiste, jak mogłoby się wydawać.

Na skraju mroku

Scenariusz dla 2 do 5 graczy i Strażnika. Badacze otrzymują wezwanie do umierającego przyjaciela, który prosi ich o pomoc w naprawieniu błędów młodości. Opuszczona farma w okolicach Arkham stanie się areną przerażających wydarzeń.

Stepujący nieboszczyk

Scenariusz dla 2 do 5 graczy i Strażnika. Pewien jazzman z Harlemu posiada niezwykłą trąbkę, której dźwięk może poruszyć nawet umarłych. Badacze poznają historię muzyka i próbują zapobiec straszliwej katastrofie.

Co dalej?

Gdy pochłoniecie już wszystko, co ma do zaoferowania zestaw startowy do Zewu Cthulhu i będziecie chcieli zgłębić kolejne bluźniercze tomy, to tutaj znajdziecie wszystko produkty, które powinny Was zainteresować!

ZAPYTAJ NASZĄ SPOŁECZNOŚĆ

  • Księga 1: Samotnie przeciwko płomieniom (gra paragrafowa)
  • Księga 2: Zasady początkowe Zewu Cthulhu
  • Księga 3: Scenariusze - trzy początkowe przygody
  • 5 gotowych do gry postaci
  • 5 pustych Karty Badaczy
  • Zestaw kości
  • Zestaw gotowych do użycia pomocy do gry

Wersja oryginalna: Chaosium
Opracowanie i redakcja: Mike Mason, Mark Morrison, Chris Spivey, Paul Fricker, Sandy Petersen, Lynne Hardy i inni
Tłumaczenie: Jacek Czuba, Anna Maria Mazur, Maria Borys-Piątkowska i Adam Wieczorek
Redakcja: Adam Wieczorek, Paweł Marszałek

Produkt został dodany do listy życzeń