Gloom - Black Monk: imprezowe gry planszowe!

GLOOM

Zapraszamy do świata, w którym niebo jest zawsze szare, herbata wiecznie zimna, a nowa tragedia czai się za każdym rogiem… W grze karcianej Gloom Twój cel jest smutny, ale prosty: spraw, by Twoja dziwaczna rodzina doświadczyła największych możliwych tragedii, zanim przejdzie na zasłużony odpoczynek. Historia jej spektakularnego upadku tylko czeka, byś ją opowiedział!

Aktywne filtry

 • GLOOM

  99,90 zł

   PRZEDSPRZEDAŻ!  WYSYŁKA: SIERPIEŃ 2019

  W Gloomie Twój cel jest smutny, ale prosty: spraw, by Twoja dziwaczna rodzina doświadczyła największych możliwych tragedii, zanim przejdzie na zasłużony odpoczynek.

  Czas: 60 min. Gracze: 2-5 Wiek: 13+
  Przedsprzedaż
 • MUNCHKIN GLOOM
  Szybki podgląd

  MUNCHKIN GLOOM

  99,90 zł

  W tej grze musisz przeczołgać swoich herosów przez najsmutniejsze przygody, a w końcu doprowadzić do ich spektakularnej śmierci. Munchkinowanie jeszcze nigdy nie było taki ponuro śmieszne!

  Czas: 60 min. Gracze: 2-5 Wiek: 13+
 • GLOOM 2 - PONURE DOMOSTWA

  69,90 zł 64,90 zł

   PRZEDSPRZEDAŻ!  WYSYŁKA: WRZESIEŃ 2019

  Przekrocz Ponure Progi! Dodatek do gry GLOOM wprowadzający domostwa i rozszerzający zasady gry. Czy otworzysz te drzwi? Odkryj zupełnie nowy świat Ponurych Domostw i ich Sekretów oraz poznaj prawdziwe znaczenie słowa smutek!

 • GLOOM CTHULHU

  99,90 zł

   PRZEDSPRZEDAŻ!  WYSYŁKA: SIERPIEŃ 2019

  W Cthulhu Gloom bierzesz w swoje macki los Lovecraftowych bohaterów, prowadząc ich ścieżką grozy i szaleństwa, aż do mniej lub bardziej spektakularnego wiecznego spoczynku.

  Czas: 60 min. Liczba: 2-5 Wiek: 13+