Munchkin Cthulhu - Black Monk: imprezowe gry planszowe!

MUNCHKIN CTHULHU

Zagraj w najbardziej munchkinowego Munchkina ze wszystkich Munchkinów! Zwiedzaj niekończące się, pełne gotowych do ubicia potworów lochy i zdobywaj Skarby i Poziomy. Ale uważaj, Twoi kumple tylko czekają, aby wbić ci nóż w plecy. Nie bądź im dłużny i zrób to jako pierwszy. Zostań krasnoludem, elfem, niziołkiem lub człowiekiem i udowodnij innym, że granie fair nie zawsze popłaca.

Aktywne filtry

 • MUNCHKIN CTHULHU
  Brak towaru

  MUNCHKIN CTHULHU

  99,90 zł

  Zmierz się ze straszliwymi, bluźnierczymi stworami z Mitów Cthulhu. Czy dasz radę przetrwać? Czy ocalisz swoją duszę i unikniesz szaleństwa? Czy zdobędziesz zwycięski Poziom? Munchkin Cthulhu to pełna przerażającego humoru gra karciana osadzona w świecie Mitów Cthulhu.

  Czas: 45-60 min. Gracze: 3-5 Wiek: 10+
 • MUNCHKIN CTHULHU 4 -...
  Szybki podgląd

  MUNCHKIN CTHULHU 4 - POMYLONE PIECZARY

  59,90 zł

  Przedwieczne Pomylone Pieczary przerażają pomysłowymi pułapkami! Poszukiwania zakazanej wiedzy zaprowadziły Was pod ziemię! Zbadaj Kompostownik Mi-Go! Wykop się z Rowu Dunwich! Staw czoła niebieskiemu światłu K’n-Yan! 16 Portali i 20 Lochów w Pomylonych Pieczarach otwierają przed Tobą zupełnie nowy wymiar do eksplorowania!

 • 25% Rabatu na gry z serii...
  Brak towaru

  25% Rabatu na gry z serii Munchkin

  0,00 zł

  Wybierz min. 3 produkty z serii Munchkin i zdobądź 25% rabatu wszystkie gry z tej kategorii! Promocja dotyczy gier niebędących w promocji!