Nowe podręczniki, to nowe opowieści! Obejrzyj nowości!
Sakiewka Zew Cthulhu Beżowo-kolorowa

Sakiewka Zew Cthulhu Beżowo-kolorowa

Oficjalna sakiewka na kości do gry Zew Cthulhu RPG, stworzona przez Q WORKSHOP.

Sakiewka ta skrywa sekrety i tajemnice, które niewielu bez strachu chce zgłębiać. Niektórzy utracili poczytalność, kiedy dotykali tego tajemniczego symbolu na boku. Ci zaś, którzy spojrzeli do środka, nigdy już nie byli w stanie opowiedzieć, co zobaczyli.

Nasza cthulhowa sakiewka w podstawowej, beżowej barwie. Wykonana została z grubej bawełny, a do nadruku wykorzystano wielokolorowy wizerunek. Znak Starych Bogów z wrysowaną w jego środek głową Wielkiego Cthulhu powinien przynieść ci ochronę we wszystkich rzutach i akcjach, nawet jeśli chcesz zostać pogromcą Przedwiecznych. To bardzo bezpieczny worek na kości, gdyż wytrzymałe sznurki ściągające ją z obu stron, mocno przytrzymują wszystko co, jest środku.

 

Sakiewka pełna magii

Każdy wytrwały Badacz powinien być gotowy na wszystko i trzymać w zanadrzu asa w rękawie — na czarną godzinę, gdyby każdy inny plan zawiódł, a poprzednie zaklęcia poszły zupełnie nie tak. To w końcu walka o losy całego wszechświata, nie można się tak po prostu poddać!

Ten niepozorny woreczek może stać się Twoim planem Z i uratować ludzkość przed zagładą, choćby ta wydawała się niechybna. Ukryte w środku tajemnice, wiedza oraz artefakty odwrócą losy niejednej rozgrywki, a zapieczętowana w nadruku magia ochroni cię nie tylko przed utratą ostatnich punktów poczytalności, ale i życia. Sakiewka zrobiona jest z bawełny, wykonanym metodą sitodruku. Wytrzymałe sznurki gwarantują pełne bezpieczeństwo wszystkiemu, co zdecydujesz się trzymać w środku.

W woreczku możesz przechowywać:

  • Pył Sulejmana
  • Zęby wężowych ludzi
  • Łuski istot z głębin
  • Amulet ze Znakiem Starszych Bogów
  • Kości do gry
  • Kości nie do gry, żeby nakarmić ghule z pobliskiego cmentarza

Co dalej?

Poszukujesz kolejnych scenariuszy, wielkich kampanii lub tomów przepełnionych straszliwą wiedzą, które dodadzą jeszcze więcej szaleństwa do Twoich sesji? Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy! 

ZAPYTAJ NASZĄ SPOŁECZNOŚĆ

  • Materiał: bawełna
  • Wymiary sakiewki na kości: ok. 11 cm x 12 cm x 0,5 cm
  • Pojemność: co najmniej 35 kości
Produkt został dodany do listy życzeń