Czy odważysz się odkryć tajemnice zakopane pod piaskami Egiptu?
Mapa Arkham: 70x100 cm materiał
Mapa Arkham: 70x100 cm materiał
Mapa Arkham: 70x100 cm materiał
Mapa Arkham: 70x100 cm materiał

Mapa Arkham: 70x100 cm materiał

Przedsprzedaż do 25.03.2024

Przedsprzedaż tego produktu zakończyła się. Produkt wróci do sprzedaży po wysyłce zamówień przedsprzedażowych

Chcesz odkryć tajemnice kryjące się w mrocznych zaułkach Arkham? Przygotuj się dobrze! Plan ulic miasta Arkham wydrukowany na trwałym, wodoodpornym poliestrze o rozmiarze 70x100 cm to niezbędne akcesorium dla każdego fana Zewu Cthulhu i kosmicznego horroru!

 

Z tym wydrukiem planu ulic Arkham już nigdy się nie zgubisz!

Zastanawiasz się, w jaki sposób wzbogacić swoje sesje dziejące się w mieście stworzonym przez H.P. Lovecrafta i wypełnionego mitami Cthulhu po brzegi? Mamy doskonałe rozwiązanie – plan ulic miasta Arkham wydrukowany na trwałym, wodoodpornym poliestrze! Jest to materiałowa wersja mapy, którą znajdziecie również w wersji papierowej, jako dodatek do podręcznika źródłowego Zew Cthulhu: Arkham.

Ten szczegółowy plan miasta nie tylko ułatwi orientację w labiryncie ulic i dzielnic, ale też stanie się centralnym punktem Twoich rozgrywek w Arkham, dodając głębi i realizmu przygodom. Dzięki swojej wytrzymałości i jakości, mapa ta jest idealna zarówno do użytku podczas gier, jak i jako imponująca dekoracja stołu czy pokoju, w którym gracie.

Informacje szczegółowe:

  • Panel o wymiarach 70x100 cm, brzegi obszyte
  • Poliester wodoodporny - tkanina impregnowana: mocna tkanina poliestrowa, impregnowana, wodoodporna. Łatwa do utrzymania w czystość z uwagi na wodoodporność.

Mapa wyprodukowana we współpracy z:

Co dalej?

Poszukujesz kolejnych scenariuszy, wielkich kampanii lub tomów przepełnionych straszliwą wiedzą, które dodadzą jeszcze więcej szaleństwa do Twoich sesji? Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy! 

ZAPYTAJ NASZĄ SPOŁECZNOŚĆ

Produkt został dodany do listy życzeń