Pyrkonowe szaleństwo! Promocje na gry fabularne i paragrafowe
  • -20%
Munchkin Cthulhu

Munchkin Cthulhu

wiek:
10+
czas gry:
45-60 min.
liczba graczy:
3-5
język:
polski

Munchkin Cthulhu łączy w sobie humorystyczny styl Munchkina z ponurym światem H.P. Lovecrafta, tworząc wyjątkowe doświadczenie rozgrywki. Wstąp do świata Munchkina Cthulhu i odkryj, czy potrafisz przetrwać w obliczu niewyobrażalnego koszmaru. 

Zostań bezwzględnym Pogromcą Potworów, nieustraszonym Badaczem tajemnic, błyskotliwym Profesorem Uniwersytetu w Miskatonic lub fanatycznym Kultystą plugawych Wielkich Przedwiecznych. Ale pamiętaj, że bycie Kultystą to zazwyczaj bilet w jedną stronę. Więc lepiej olej te Mistyczne Wizje, łyknij Glutominian Sodu, zabierz Tasak Zagłady i z Pieśnią Szaleństwa na ustach wyrżnij stada Potworów - obleśnego i odpychającego Ropuchogotha, zabójczo słodkie Chibithulhu albo pożerającego dusze Wielkiego Cthulhu... 

 

Gra karciana dla odważnych badaczy!

Munchkin Cthulhu łączy w sobie humorystyczny styl Munchkina z ponurym światem H.P. Lovecrafta, tworząc wyjątkowe doświadczenie rozgrywki. Wstąp do świata Munchkina Cthulhu i odkryj, czy potrafisz przetrwać w obliczu niewyobrażalnie... śmiesznego koszmaru.

Zostań bezwzględnym Pogromcą Potworów, nieustraszonym Badaczem tajemnic, błyskotliwym Profesorem Uniwersytetu w Miskatonic lub fanatycznym Kultystą plugawych Wielkich Przedwiecznych.

Ale pamiętaj, że bycie Kultystą to zazwyczaj bilet w jedną stronę. Więc lepiej olej te Mistyczne Wizje, łyknij Glutominian Sodu, zabierz Tasak Zagłady i z Pieśnią Szaleństwa na ustach wyrżnij stada Potworów - obleśnego i odpychającego Ropuchogotha, zabójczo słodkie Chibithulhu albo pożerającego dusze Wielkiego Cthulhu... zgarnij ich Skarby i zyskaj Poziomy.

A jeśli oszalejesz przy okazji? Szaleństwo nie ma znaczenia. Liczy się zwycięstwo!

W tej grze będziecie zbierać skarby, pokonywać potwory i zdobywać poziomy, aby zdobyć miano pogromcy mitów Cthulhu! Jednak w tym świecie, nic nie jest takie proste. Czekają na was Potwory, Klątwy i Pułapki! 

To, co wyróżnia Munchkina, to możliwość współpracy i rywalizacji między graczami, która wpisana jest w zasady tej gry.

Można nawiązywać sojusze, pomagać sobie nawzajem w walce z potworami i dzielić się zdobytymi skarbami, ale równocześnie zawsze trzeba być gotowym na zdradę! 

Munchkina Cthulhu jest samodzielną grą, opierającą się na mechanice gry karcianej Munchkin. Możesz ją także łączyć z Munchkinem Fantasy i dowolnymi innymi podstawkami oraz dodatkami do Munchkina dla jeszcze większej ilości Potworów, Skarbów i Poziomów!

Co dalej?

Kolejne poziomy same się nie wbiją? Munchkiny nadal głodne, tak jak gracze głodni nowych wrażeń? Sprawdźcie inne serie i dodatki do Munchkina!

ZAPYTAJ NASZĄ SPOŁECZNOŚĆ

  • 165 kart
  • 1 kość sześciościenna
  • Instrukcja
Produkt został dodany do listy życzeń