Snujesz plany na przyszłość? Sprawdź nasze zapowiedzi!
Munchkin - Edycja Polska
Munchkin - Edycja Polska
Munchkin - Edycja Polska
Munchkin - Edycja Polska

Munchkin - Edycja Polska

wiek:
10+
czas gry:
45-60 min.
liczba graczy:
3-5
język:
polski

Zabijaj Potwory i zgarniaj ich rzeczy! Rzucaj Klątwy na innych graczy i wtrącaj się w ich walki… chyba że będą chcieli podzielić się z Tobą łupami. Munchkin wyciąga z fantasy to, co najlepsze i najzabawniejsze... i przerabia je w swoim niepowtarzalnym stylu.

Załóż Kolczaste Portki, Buty Tyłko-kopania i Bandankę Prawdziwego Macho. Weź w garść Różdżkę Apokalipsy... albo Piłę Łańcuchową Krwawego Rozczłonkowania. Zacznij od zabicia Rośliny Doniczkowej i Ślimaków na Speedzie, spotkaj na swojej drodze Wieśmina, stań w oko w oko z potężną Altanką, omiń Agenta Ubezpieczniowego i w końcu pokonaj do Pradawne i Niewypowiedziane Zło!

 

Schodzisz do podziemi. Zabijasz wszystko, co spotkasz na swojej drodze...

Schodzisz do podziemi. Zabijasz wszystko, co spotkasz na swojej drodze... Oszukujesz kumpli i kradniesz ich ekwipunek. Zabierasz tyle skarbów, ile się da i zwiewasz. Przyznaj, że to kochasz!

Munchkin to gra karciana, w któej  musisz tylko zabijać potwory i zbierać magiczne przedmioty! Szybka partyjka Munchkina sprawi, że bywalcy sesji RPG będą pękać ze śmiechu. W roku 2001 gra zdobyła nagrodę ORIGINS jako Najlepsza tradycyjna gra karciana. 

Zdobądź legendarną sławę w niesamowicie śmieszniej grze!

Ty i twoi przyjaciele rywalizujecie o zabijanie potworów i zdobywanie magicznych przedmiotów. Załóż Kolczaste Portki, Buty Tyłko-kopania i Bandankę Prawdziwego Macho. Weź w garść Różdżkę Apokoalipsy... albo Piła Łańcuchowa Krwawego Rozczłonkowania. Zacznij od zabicia Rośliny Doniczkowej i Ślimaków na Speedzie, spotkaj na swojej drodze Wieśmina, stań w oko w oko z potężną Altanką, omiń Agenta Ubezpieczniowego i w końcu pokonaj do Pradawne i Niewypowiedziane Zło!

W tej grze będziecie zbierać skarby, pokonywać potwory i zdobywać poziomy, by zostać najpotężniejszym Munchkinem. Jednak w tym fantastycznym świecie, nic nie jest takie proste. Czekają na was Potwory, Klątwy i inni gracze!

To, co wyróżnia Munchkina, to możliwość współpracy i rywalizacji między graczami, które wpisane są w zasady tej gry.

Można nawiązywać sojusze, pomagać sobie nawzajem w walce z potworami i dzielić się zdobytymi skarbami, ale równocześnie zawsze trzeba być gotowym na zdradę! 

Jeśli chcesz, możesz łączyć Munchkina z dowolnymi innymi podstawkami i dodatkami dla jeszcze większej liczby Potworów, Skarbów i Poziomów!

Co dalej?

Kolejne poziomy same się nie wbiją? Munchkiny nadal głodne, tak jak gracze głodni nowych wrażeń? Sprawdźcie inne serie i dodatki do Munchkina!

ZAPYTAJ NASZĄ SPOŁECZNOŚĆ

  • 165 kart
  • 1 kość sześciościenna
  • Instrukcja
Produkt został dodany do listy życzeń