Nowe podręczniki, to nowe opowieści! Obejrzyj nowości!
Munchkin Zombie

Munchkin Zombie

wiek:
10+
czas gry:
45-60 min.
liczba graczy:
3-5
język:
polski

Munchkin Zombie to ekscytująca gra karciana, która wprowadza graczy w mroczny, humorystyczny świat apokalipsy zombie. Pełna nieprzewidywalnych sytuacji, intryg i czarnego humoru gra stanowi wyzwanie dla fanów gier karcianych. Jeśli lubisz zombie, pełne wybuchów śmiechu przygody i emocjonującą rywalizację, Munchkin Zombie jest grą, której nie możesz przegapić! 

Stawisz przy tym czoła nietypowym Potworom - ludziom. Zdobądź broń i ekwipunek wśród stosów rzeczy porzuconych w świecie zombie-apokalipsy, weź w swoje Chwytne Bebechy wyrwaną Rękę oraz Kulę Do Kręgli, zdobądź Tap Szpadl i Rękę Królewny, aby stawić czoła Dzielnicowemu, czy Żulowi Spod Monopolowego Wykończ ich, zjedz ich mózgi, zdobądź Skarby i zyskaj Poziomy!

 

Mózg... móóóózgi. Więcej móóóóózgów!

Poznaj najbardziej zwariowaną i najobrzydliwszą edycję Munchkina w historii, w której wcielisz się w rolę zombie, wyważysz drzwi i pożresz niejeden mózg.

Stawisz przy tym czoła nietypowym Potworom - ludziom - czasami bezbronnym, a czasami śmiertelnie niebezpiecznym. Zdobądź broń i ekwipunek wśród stosów rzeczy porzuconych w świecie zombie-apokalipsy, weź w swoje Chwytne Bebechy wyrwaną Rękę oraz Kulę Do Kręgli, zdobądź Tap Szpadl i Rękę Królewny i przywdziej Lśniącą Porcelanową Zbroję, aby stawić czoła Dzielnicowemu, Żulowi Spod Monopolowego i Bohaterowi Ostatniej Akcji. Wykończ ich, zjedz ich mózgi, zdobądź Skarby i zyskaj Poziomy, bez tego całego durnego odgrywania postaci.

Munchkin Zombie to mieszanka czarnego humoru, strategii i walki, która sprawia, że każda rozgrywka jest pełna emocji i nieprzewidywalnych zwrotów akcji.

W tej grze będziecie zbierać skarby, pokonywać potwory i zdobywać poziomy, aby osiągnąć status superzombie! Jednak w tym świecie zombie, nic nie jest takie proste. Czekają na was Potwory, Klątwy i Pułapki! 

To, co wyróżnia Munchkina, to możliwość współpracy i rywalizacji między graczami, która wpisana jest w zasady tej gry.

Można nawiązywać sojusze, pomagać sobie nawzajem w walce z potworami i dzielić się zdobytymi skarbami, ale równocześnie zawsze trzeba być gotowym na zdradę! 

Munchkin Zombie jest samodzielną grą, opierającą się na mechanice gry karcianej Munchkin. Jeśli chcesz, możesz ją łączyć z Munchkinem Fantasy i dowolnymi innymi podstawkami lub dodatkami do Munchkina dla jeszcze większej ilości Potworów, Skarbów i Poziomów!

Co dalej?

Kolejne poziomy same się nie wbiją? Munchkiny nadal głodne, tak jak gracze głodni nowych wrażeń? Sprawdźcie inne serie i dodatki do Munchkina!

ZAPYTAJ NASZĄ SPOŁECZNOŚĆ

  • 165 kart
  • 1 kość sześciościenna
  • Instrukcja
Produkt został dodany do listy życzeń