Nowe podręczniki, to nowe opowieści! Obejrzyj nowości!
Munchkin z Karaibów

Munchkin z Karaibów

wiek:
10+
czas gry:
45-60 min.
liczba graczy:
3-5
język:
polski

Munchkin z Karaibów to doskonała gra karciana dla fanów pirackich przygód i humorystycznego stylu Munchkina. Czy zdołasz zdobyć tytuł największego pirackiego łupieżcy i zgarnąć wszystkie skarby dla siebie? Wkrocz do świata Munchkina z Karaibów i przekonaj się, jak wiele niesamowitych przygód czeka na ciebie na horyzoncie pirackich mórz.

Stań do walki z niesamowicie niebezpieczna Gumową Kaczuszką, użyj Kordelasa, by wyplatać się z Wodorostów i uważaj, żeby GangsterakPyraci, pod przywództwem Rudobrodego nie dali ci w kość! Zdobądź swój Galeon i wyrusz na poszukiwanie Skarbów! Kto wie, może to właśnie ty zdobędziesz Pirackie Kalesony i Drewnianą Nogę?

 

Zanurz się w morzu szalonych przygód!

Stań do walki z niesamowicie niebezpieczna Gumową Kaczuszką, użyj Kordelasa, by wyplatać się z Wodorostów i uważaj, żeby Gangsterak i  Pyraci, pod przywództwem Rudobrodego nie dali ci w kość! Zdobądź swój Statek i wyrusz na poszukiwanie Skarbów! Kto wie, może to właśnie ty zdobędziesz Pirackie Kalesony i Drewnianą Nogę?

Gotowy na piracką awanturę? Wyrusz w niezwykłą podróż, zdobądź skarby i zawładnij morzem śmiechu!

Zgarniaj łupy jako Pirat, Marynarz lub Kupiec. Prowokuj wrogów swoim okropnym akcentem – brytyjskim, hiszpańskim, holenderskim lub francuskim. Wyposaż swój Półgaleon w Bocianie gniazdo i Galion. Ale przede wszystkim... zdobywaj Poziomy!

W tej grze będziecie zbierać skarby, pokonywać potwory i zdobywać poziomy, aby zdobyć tytuł najgroźniejszego pirata karaibskich mórz! Jednak w tym morskim świecie, nic nie jest takie proste. Czekają na was Potwory, Klątwy i Rekiny! 

To, co wyróżnia Munchkina, to możliwość współpracy i rywalizacji między graczami, które wpisane są w zasady tej gry.

Można nawiązywać sojusze, pomagać sobie nawzajem w walce z potworami i dzielić się zdobytymi skarbami, ale równocześnie zawsze trzeba być gotowym na zdradę! 

Munchkin z Karaibów jest samodzielną grą, opierającą się na mechanice gry karcianej Munchkin. Jeśli chcesz, możesz ją łączyć z Munchkinem Fantasy i dowolnymi innymi podstawkami lub dodatkami do Munchkina dla jeszcze większej ilości Potworów, Skarbów i Poziomów!

Co dalej?

Kolejne poziomy same się nie wbiją? Munchkiny nadal głodne, tak jak gracze głodni nowych wrażeń? Sprawdźcie inne serie i dodatki do Munchkina!

ZAPYTAJ NASZĄ SPOŁECZNOŚĆ

  • 165 kart
  • 1 kość sześciościenna
  • Instrukcja
Produkt został dodany do listy życzeń