Promocje spoza czasu dotarły do naszego sklepu! Sprawdź tu!
Munchkin 7 - Oszukując Oburącz
Munchkin 7 - Oszukując Oburącz
Munchkin 7 - Oszukując Oburącz

Munchkin 7 - Oszukując Oburącz

wiek:
10+
czas gry:
45-60 min.
liczba graczy:
3-5
język:
Polski

Dodatek Munchkin 7 - Oszukując oburącz został stworzony do mega rozgrywek, w których wszystkie chwyty są dozwolone, każda talia jest w grze i żadne kombo nie jest zbyt dziwne. Po co być Super Munchkinem, skoro możesz być Ultra Munchkinem? Teraz możesz też grać w swojego wymarzonego Gwiezdnego Munchkina Cthulhu Zombie z Karaibów!

 

Po co oszukiwać jedną ręką, kiedy można dwoma?!

Munchkin 7 - Oszukując oburącz został stworzony do mega rozgrywek, w których wszystkie chwyty są dozwolone, każda talia jest w grze i żadne kombo nie jest zbyt dziwne. Po co być Super Munchkinem, skoro możesz być Ultra Munchkinem? Teraz możesz też grać w swojego wymarzonego Gwiezdnego Munchkina Cthulhu Zombie z Karaibów!

Dodatek wprowadza do gry 110 nowych kart; wśród nich znajdziesz Wzmocnienia Przedmiotów, Wzmocnienia Potworów… A to co? Wzmocnienia Wzmocnień?! Tego jeszcze nie było! 

Pamiętaj, że nie tylko Ty możesz wmacniać swoje karty: Twoi przeciwnicy mogą robić to samo i wykorzystać każdy Twój ruch przeciwko Tobie! Ze Skarpecynką dasz sobie radę bez problemu, ale co, jeśli na Twojej drodze stanie Uber-Rzadka, Ekstremalnie Szczwana Skarpecynka Z Dodatkowym Serem?!

Co dalej?

Kolejne poziomy same się nie wbiją? Munchkiny nadal głodne, tak jak gracze głodni nowych wrażeń? Sprawdźcie inne serie i dodatki do Munchkina!

ZAPYTAJ NASZĄ SPOŁECZNOŚĆ

  • 110 kart (Drzwi i Skarbów)
Produkt został dodany do listy życzeń