Jaki nowy system wypróbujesz w 2024 roku? Kliknij i wybierz coś dla siebie!
Imprezy i konwenty 2023

Czołem, Akolici!

Mamy dla Was super wieści - lada moment rusza sezon eventowy i już niedługo będziemy mogli spotkać się na tak długo wyczekiwanych przez nas wszystkich imprezach! 

Poniżej zamieszczamy listę eventów, na których zamierzamy się pojawić i będziemy ją aktualizować na bieżąco. Podczas tych wydarzeń będziecie mogli spotkać naszych mistrzów gry oraz wysłuchać prelekcji prowadzonych przez Mnichów oraz patronów poszczególnych systemów. Nie zabraknie też stoiska z naszymi najlepszymi grami fabularnymi, paragrafowymi i planszowymi!

Jeśli chcecie przeżyć niesamowitą przygodę z naszymi grami i poznać naszą ekipę, to koniecznie zajrzyjcie na wydarzenia, by przybić z nami piątkę! 

Zarezerwujcie sobie terminy i do zobaczenia!

Data Impreza Miasto
17 luty 19 luty Zjava 12 Warszawa
10 marca 12 marca Poznańskie Targi Książki Poznań
25 marca 26 marca Futura Machina Poznań
1 kwietnia 2 kwietnia One More Game Wrocław
15 kwietnia 16 kwietnia Lajconik Kraków
15 kwietnia 16 kwietnia Warszawskie Targi Fantastyki Warszawa
12 maja 14 maja Book Game Kraków
25 maja 28 maja Międzynarodowe Targi Książki Warszawa
16 czerwca 18 czerwca Pyrkon Poznań

Zacznij przygodę!

Opowieści Baśniomistrza: Tajemnice Dziwnolasu

BMG014
Opowieści Baśniomistrza to drużynowa gra paragrafowa, dzięki której wyruszycie na niesamowitą przygodę!  Grać mogą wszyscy — dzieciaki, dorośli i nastolatki, a rolę Baśniomistrza lub Baśniomistrzyni może przyjąć każdy, kto potrafi czytać głośno i wyraźnie. Łatwe do opanowania zasady sprawiają, że rozgrywkę możecie rozpocząć niemal od razu. W tej grze nie...
99,90 zł 69

Zew Cthulhu: Zestaw Startowy + PDF

ZEW120
Zestaw Startowy zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć przygodę z Zew Cthulhu RPG – fabularną grą pełną zagadek i horroru! Jeden z graczy wciela się w Strażnika Tajemnic, narratora prowadzącego grę, który przedstawia pozostałym uczestnikom zabawy historię i fabułę przygody oraz odgrywa spotykane przez nich postacie. Pozostali gracze wcielają...
119,90 zł 252
Produkt został dodany do listy życzeń

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z polityką prywatności. Dowiedz się więcej