Nowe podręczniki, to nowe opowieści! Obejrzyj nowości!
Vaesen: Ponury sekret + PDF
Vaesen: Ponury sekret + PDF

Vaesen: Ponury sekret + PDF

wiek:
16+
liczba graczy:
2-6
język:
polski

Udaj się w podróż w głąb Mitycznej Północy i rozwiąż mrożące krew w żyłach tajemnice, które wystawią twoje umiejętności na najcięższe ze wszystkich prób. W tej książce znajdziesz cztery niezależne przygody do gry fabularnej Vaesen. Mityczne istoty – możesz rozegrać je pojedynczo lub razem, w ramach dłuższej kampanii. 

 

Odkryj ponury sekret, nim będzie za późno!

Jeśli usłyszysz trzepot skrzydeł spłoszonego ptactwa, trzask łamanych gałęzi i odgłos ciężkich kroków, staniesz się jego kolejną ofiarą. Módl się więc, by czekał cię szybki koniec – wejrzenie w piekielne oczy tej istoty doprowadzi do szaleństwa nawet najbardziej nieskalany umysł i złamie nawet najsilniejszą wolę.

Udaj się w podróż w głąb Mitycznej Północy i rozwiąż mrożące krew w żyłach tajemnice, które wystawią twoje umiejętności na najcięższe ze wszystkich prób. W tej książce znajdziesz cztery niezależne przygody do gry fabularnej Vaesen. Mityczne istoty – możesz rozegrać je pojedynczo lub razem, w ramach dłuższej kampanii. Jest tu także dodatek wraz z nowym lokalnym vaesen, przygotowany specjalnie na potrzeby polskiej edycji, aby ułatwić ci przeniesienie Tajemnic na tereny Królestwa Polskiego. 

Scenariusze

Srebro morza

Śmierć księdza sprowadza śmiałków na archipelag szwedzkiego Bohuslänu, gdzie na wyspie Vrakholmen mają miejsce przedziwne zdarzenia.

Ponury sekret

Udaj się w głębokie lasy Norrlandii i zbadaj pogłoski o morderczej bestii w niemal odciętej od świata wiosce. Jakie starożytne zło czai się w tym miejscu?

Nocna locha

Witamy w Mölle, nadmorskiej wsi zwanej „siedliskiem grzechu” – a teraz znanej także jako miejsce, w którym ludzie padają ofiarami bestialskich mordów. Kto lub co grasuje nocami na ulicach tego miasteczka?

Pieśń o spadającej gwieździe

Przeklęte dziecię, tajemniczy instrument i zdesperowany arystokrata. Czas na podróż do Arensburga na wyspie Ozylii, aby odkryć przerażającą prawdę o ostatnich wydarzeniach.

Co dalej?

Gdy poznasz już wszystkie tajemnice skrywane przez vaeseny z tego podręcznika, możesz spróbować odkryć kolejne mroczne sekrety...

ZAPYTAJ NASZĄ SPOŁECZNOŚĆ

  • Liczba stron: 120
  • Okładka: twarda
  • Format: A4
  • Wydruk: w kolorze
  • Wersja oryginalna: Free League
  • Opracowanie i redakcja: Nils Karlén, Tomas Härenstam, Gabrielle de Bourg, Nils Hintze, Kiku Pukk Härenstam
  • Tłumaczenie: Gabriela Zielińska
  • Redakcja: Monika Rajkowska-Fuczkiewicz, Jerzy Łanuszewski
Produkt został dodany do listy życzeń