Darmowa wysyłka na terenie Polski GRATIS od 300 zł! 
  • Zapowiedź
  • Obecnie brak na stanie
Blade Runner Gra Fabularna + PDF

Blade Runner Gra Fabularna + PDF

Oficjalna gra fabularna na podstawie serii Blade Runner!

Los Angeles. Neonowo-noirowa kraina cudów, która zapiera dech w piersi. Z zachwytu. Albo ze zgrozy. Poruszający wyobraźnię świat kontrastów i konfliktów, gdzie śmiało zadaje się trudne pytania i drąży kwestie siły empatii, toksyczności strachu czy brzemienia człowieczeństwa w nieludzkich czasach. Wyraziste, bezwzględne igrzysko nieskończonych możliwości, które brutalnie stawia cię na nogi i wali prosto w pysk, wyrywając ze snu.

Czas zacząć żyć. Albo czas umierać.

Laureat złotej nagrody ENNIE w kategorii Best Layout and Design 2023

 

Oficjalna gra fabularna na podstawie serii Blade Runner!

Blade Runner zabierze was do Los Angeles - na ponure, kręte i deszczowe ulice Miasta Aniołów. Każdy z graczy wcieli się w łowcę androidów z Wydziału Wykrywania Replikantów Departamentu Policji Los Angeles. Jako detektywi - ludzie albo replikanci o niepowtarzalnych specjalnościach oraz wspomnieniach - zmierzycie się z kryminalnymi zagadkami deszczowego megalopolis skąpanego w świetle pulsujących neonów.

Podręcznik podstawowy poszerza granicę kryminalnych RPG, dając grającym narzędzia niezbędne w trakcie każdego śledztwa, a nie tylko podczas dymisji replikantów. Ponadto świat i mechanika gry podkreślają najważniejsze motywy serii Blade Runner: brutalną akcję, intrygi korporacji, dramat rozpadu tożsamości oraz konflikty moralne.

Podczas gry zwątpicie w przyjaciół, będziecie współczuć wrogom i sprawdzać, ile zostało w was nadziei oraz człowieczeństwa.

UWAGA! Niniejsza gra, tak jak cała seria Blade Runner, podejmuje trudne zagadnienia egzystencjalne. Pozwala tworzyć brutalne, niepokojące historie i kwestionować osobiste przekonania grających. W związku z czym nie nadaje się dla dzieci.

Zobacz nasze inne zapowiedzi!

ZAPYTAJ NASZĄ SPOŁECZNOŚĆ

Produkt został dodany do listy życzeń

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z polityką prywatności. Dowiedz się więcej