Czy odważysz się odkryć tajemnice zakopane pod piaskami Egiptu?
  • Obecnie brak na stanie
Zew Cthulhu: Kothulhu - Na aksamitnych łapkach po śladach Cthulhu + PDF

Zew Cthulhu: Kothulhu - Na aksamitnych łapkach po śladach Cthulhu + PDF

wiek:
16+
liczba graczy:
2-6
język:
polski

Zostań kocim Badaczem Tajemnic i wyrusz tropem mitów! Kocie postacie z ich własnymi, unikalnymi statystykami wyruszą w miasto, by stawić wąsy przedwiecznej grozie. Czy odważysz się sprawdzić, czy każdy kot ma 9 żyć?

Kothulhu to rozszerzenie do Zew Cthulhu, które pozwoli wam wcielić się w kocich Badaczy!

 

Na aksamitnych łapkach po śladach Cthulhu!

Koty – czy nie wydają nam się czasem dziwne, kiedy tak po prostu siedzą i z uwagą obserwują coś, czego nie widzimy? Co robią w nocy, kiedy włóczą się po osiedlowych uliczkach? Jakie niewidoczne demony są w stanie dostrzec?

Kothulhu to rozszerzenie do Zew Cthulhu, które pozwoli wam wcielić się w kocich Badaczy!

Koty nie są bezmyślnymi zwierzętami. Mają swoje przemyślenia, struktury społeczne, a może nawet kulturę! Mogą czytać ludzkie książki, rozumieją ludzką mowę, a czasem nawet porozumiewają się z Otwieraczami Puszek. Bywa, że pomagają ludziom, gdy nadciąga zagrożenie ze strony niewidocznych demonów, które koty są w stanie dostrzec. Chronią i ostrzegają ludzi na wiele sposobów.

Podręcznik zawiera wszystkie informacje potrzebne do tego, aby stworzyć kocich Badaczy. W środku znajdziecie również dwie przygody – Na tropie czarnych kotów oraz Klątwa szczurowca. Dla Strażników poszukujących ciekawych bohaterów niezależnych przygotowano zestaw kilkunastu niezwykle dzielnych kocich Badaczy.

Co dalej?

Poszukujesz kolejnych scenariuszy, wielkich kampanii lub tomów przepełnionych straszliwą wiedzą, które dodadzą jeszcze więcej szaleństwa do Twoich sesji? Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy! 

ZAPYTAJ NASZĄ SPOŁECZNOŚĆ

  • Format: B5
  • Liczba stron: 64
  • Wydruk: kolor
  • Oprawa: kocio miętka

Wersja oryginalna: Pegasus Spiele
Opracowanie i redakcja: Ingo Ahrens, Frank Heller, Heiko Gill
Tłumaczenie: Monika Polkowska
Redakcja: Meowdam Wieczorek, Paweł Marszałek

Produkt został dodany do listy życzeń