• Nowy

Zew Cthulhu: Horror w Orient Expressie + PDF

ZEW162

9788364198892

Horror w Orient Expressie to prawdziwa legenda Zewu Cthulhu – największa w historii kampania do tego systemu, składająca się z 19 scenariuszy rozpisanych na ponad 700 stronach dwóch podręczników, teraz odświeżona na potrzeby 7. edycji! Na pokładzie najbardziej luksusowego pociągu na świecie, Badacze wyruszą z Londynu lat 20. w wielką podróż przez całą Europę, aż do tajemniczego, starożytnego Konstantynopola. Przy odrobinie szczęścia uda im się powrócić do domu.

0,00 zł
Brutto
Brak towaru
 

Wysyłka w 24h!

 

Darmowa wysyłka od 200 zł!

 

14 dni na zwrot towaru!

Wsiądź do pociągu nie byle jakiego!

W Londynie zawrzało. Miejskie gazety zajmuje tylko jedno: przedziwna śmierć trzech identycznych mężczyzn w hotelowym pokoju. Dokąd zaprowadzi Badaczy ta makabryczna zagadka? Orient Express odjeżdża z samego rana…

Horror w Orient Expressie to prawdziwa legenda Zewu Cthulhu – największa w historii kampania do tego systemu, składająca się z 19 scenariuszy rozpisanych na ponad 700 stronach dwóch podręczników, teraz odświeżona na potrzeby 7. edycji! Na pokładzie najbardziej luksusowego pociągu na świecie, Badacze wyruszą z Londynu lat 20. w wielką podróż przez całą Europę, aż do tajemniczego, starożytnego Konstantynopola. Przy odrobinie szczęścia uda im się powrócić do domu.

Orient Express to pociąg nadzwyczajny – podróżuje nie tylko w przestrzeni, ale także w czasie. Dodatkowe scenariusze rozgrywają się w najróżniejszych historycznych epokach i miejscach (starożytny Rzym, w realiach mrocznych wieków, epoce lamp gazowych czy Krainach Snów), dzięki czemu gracze zagłębią się w dziejach i odkryją kluczowe dla całej kampanii elementy. W zestawie znajduje się również współczesny scenariusz podsumowujący, alternatywne zakończenie dla tych, którzy chcą skrócić kampanię, oraz kompleksowy przewodnik przetrwania, który pomoże Badaczom zmierzyć się z przedwieczną grozą.

Dwutomowy zestaw Horror w Orient Expressie zawiera kompletną kampanię oraz wszelkie pomoce dla graczy.

Informacje dodatkowe

  • Format: A4
  • Liczba stron: 760
  • Wydruk: 
  • Oprawa: Twarda
ZEW162