GRY PARAGRAFOWE

Gra paragrafowa to rodzaj książki, w której to czytelnik wciela się w rolę bohatera i dokonuje wyborów wpływających na poczynania głównego bohatera, fabułę oraz zakończenie gry. Historia podzielona jest na paragrafy, które kończą się zwykle opcjami wyboru dla czytelnika. Możesz ją przeczytać kilka razy i za każdym razem doprowadzić do innego zakończenia!

Aktywne filtry

 • Choose Cthulhu 1: Zew...
  Szybki podgląd

  Choose Cthulhu 1: Zew Cthulhu - gra paragrafowa

  29,99 zł

  JUŻ WYSYŁAMY! 

  W grze paragrafowej Choose Cthulhu 1: Zew Cthulhu kierujesz losami bohatera, zmagającego się z wyzwaniami znanymi z opowiadania Zew Cthulhu H.P. Lovecrafta. Dzięki twoim wyborom historia może potoczyć się zupełnie inaczej!

 • Zew Cthulhu: Samotnie...
  Brak towaru

  Zew Cthulhu: Samotnie przeciwko ciemności + PDF

  79,90 zł

  Samotnie przeciwko ciemności to mini kampania paragrafowa dla jednego gracza, której akcja rozpoczyna się w 1931 roku. Twój przyjaciel zostaje aresztowany i prosi Cię o pomoc. Rzucasz wszystko i ruszasz w szaloną podróż. W każdym odwiedzonym miejscu możesz znaleźć pomocne wskazówki… albo obłęd i śmierć.

 • Zew Cthulhu: Zestaw...
  Szybki podgląd

  Zew Cthulhu: Zestaw Startowy + PDF

  99,90 zł

  Zestaw Startowy zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć przygodę z Zew Cthulhu RPG – fabularną grą pełną zagadek i horroru! Jeden z graczy wciela się w Strażnika Tajemnic, narratora prowadzącego grę, który przedstawia pozostałym uczestnikom zabawy historię i fabułę przygody oraz odgrywa spotykane przez nich postacie. Pozostali gracze wcielają się w Badaczy Tajemnic, odkrywających mroczne tajemnice, spotykających przerażające potwory i udaremniających plany złowrogich sekt bohaterów z przypadku.

 • Choose Cthulhu 2: W Górach...
  • Obniżka
  Szybki podgląd

  Choose Cthulhu 2: W Górach Szaleństwa - gra paragrafowa

  29,99 zł 24,99 zł

  WYSYŁKA NA POCZĄTKU SIERPNIA!

  W grze paragrafowej Choose Cthulhu 2: W Górach Szaleństwa kierujesz losami bohatera, zmagającego się z wyzwaniami znanymi z opowiadania W Górach Szaleństwa  H.P. Lovecrafta. Dzięki twoim wyborom historia może potoczyć się zupełnie inaczej!