string(20) "/199-gry-paragrafowe"

Gry Paragrafowe

Gra paragrafowa to rodzaj książki, w której to czytelnik wciela się w rolę bohatera i dokonuje wyborów wpływających na poczynania głównego bohatera, fabułę oraz zakończenie gry. Historia podzielona jest na paragrafy, które kończą się zwykle opcjami wyboru dla czytelnika. Możesz ją przeczytać kilka razy i za każdym razem doprowadzić do innego zakończenia!

Aktywne filtry

 • Opowieści Baśniomistrza:...
  Szybki podgląd

  Opowieści Baśniomistrza: Tajemnice Dziwnolasu

  99,90 zł

  Opowieści Baśniomistrza to drużynowa gra paragrafowa, dzięki której wyruszycie na niesamowitą przygodę! 

  Grać mogą wszyscy — dzieciaki, dorośli i nastolatki, a rolę Baśniomistrza lub Baśniomistrzyni może przyjąć każdy, kto potrafi czytać głośno i wyraźnie. Łatwe do opanowania zasady sprawiają, że rozgrywkę możecie rozpocząć niemal od razu. 

 • Widmo nad Arkham - gra...
  Szybki podgląd

  Widmo nad Arkham - gra paragrafowa + PDF

  249,90 zł

  Widmo nad Arkham to największa polska gra paragrafowa, stworzona przez Beniamina Muszyńskiego, autora dziesiątek cieszących się uznaniem gamebooków. Przez ponad 1000 paragrafów będziesz poznawać historię, która może na zawsze zmienić oblicze świata. W dwóch tomach czeka na Ciebie ponad 100 możliwych zakończeń – do którego z nich doprowadzą Twoje decyzje? 

  Ze względu na zawarte treści gra jest przeznaczona dla graczy od 16. roku życia.

 • Widmo nad Arkham - Karta...
  Brak towaru

  Widmo nad Arkham - Karta Informacji PDF

  0,00 zł

  Karta informacji do gry paragrafowej Widmo nad Arkham. • Choose Cthulhu 1: Zew...
  Szybki podgląd

  Choose Cthulhu 1: Zew Cthulhu - gra paragrafowa

  34,90 zł

  W grze paragrafowej Choose Cthulhu 1: Zew Cthulhu kierujesz losami bohatera, zmagającego się z wyzwaniami znanymi z opowiadania Zew Cthulhu H.P. Lovecrafta. Dzięki twoim wyborom historia może potoczyć się zupełnie inaczej!

 • Choose Cthulhu 2: W Górach...
  Szybki podgląd

  Choose Cthulhu 2: W Górach Szaleństwa - gra paragrafowa

  34,90 zł

  W grze paragrafowej Choose Cthulhu 2: W Górach Szaleństwa kierujesz losami bohatera, zmagającego się z wyzwaniami znanymi z opowiadania W Górach Szaleństwa  H.P. Lovecrafta. Dzięki twoim wyborom historia może potoczyć się zupełnie inaczej!

 • Choose Cthulhu 3: Widmo nad...
  Szybki podgląd

  Choose Cthulhu 3: Widmo nad Innsmouth

  34,90 zł

  W grze paragrafowej Choose Cthulhu 3: Widmo nad Innsmouth kierujesz losami bohatera zmagającego się z wyzwaniami znanymi z opowiadania Widmo nad Innsmouth H. P. Lovecrafta. Dzięki twoim wyborom historia może potoczyć się zupełnie inaczej!

 • Choose Cthulhu 4:...
  Szybki podgląd

  Choose Cthulhu 4: Bezimienne Miasto

  34,90 zł

  W grze paragrafowej Choose Cthulhu 4: Bezimienne miasto kierujesz losami bohatera zmagającego się z wyzwaniami znanymi z opowiadania Bezimienne miasto H. P. Lovecrafta. Dzięki twoim wyborom historia może potoczyć się inaczej! 

 • Choose Cthulhu 5: Zgroza w...
  Szybki podgląd

  Choose Cthulhu 5: Zgroza w Dunwich

  34,90 zł

  W grze paragrafowej Choose Cthulhu 5: Zgroza w Dunwich kierujesz losami bohatera zmagającego się z wyzwaniami znanymi z opowiadania Zgroza w Dunwich H.P. Lovecrafta. Dzięki twoim wyborom historia może potoczyć się zupełnie inaczej!

 • Choose Cthulhu 6: Sny w...
  Szybki podgląd

  Choose Cthulhu 6: Sny w Domu Wiedźmy

  34,90 zł

  W grze paragrafowej Choose Cthulhu 6: Sny w Domu Wiedźmy kierujesz losami bohatera zmagającego się z wyzwaniami znanymi z opowiadania  Sny w Domu Wiedźmy  H.P.   Lovecrafta. Dzięki twoim wyborom historia może potoczyć  się zupełnie inaczej!

 • Choose Cthulhu 7: Kolor z...
  Szybki podgląd

  Choose Cthulhu 7: Kolor z innego wszechświata

  34,90 zł

  W grze paragrafowej Choose Cthulhu 7: Kolor z innego wszechświata kierujesz losami bohatera zmagającego się z wyzwaniami znanymi z opowiadania Kolor z innego wszechświata H.P. Lovecrafta. Dzięki twoim wyborom historia może potoczyć się inaczej.

 • Choose Cthulhu 8: Święto
  • Obniżka
  Szybki podgląd

  Choose Cthulhu 8: Święto

  34,90 zł 29,90 zł

  W grze paragrafowej Choose Cthulhu 8: Święto kierujesz losami bohatera zmagającego się z wyzwaniami znanymi z opowiadania Święto H.P. Lovecrafta. Dzięki twoim wyborom historia może potoczyć się inaczej.

 • Zew Cthulhu: Samotnie...
  Szybki podgląd

  Zew Cthulhu: Samotnie przeciwko ciemności + PDF

  89,90 zł

  Samotnie przeciwko ciemności to mini kampania paragrafowa dla jednego gracza, której akcja rozpoczyna się w 1931 roku. Twój przyjaciel zostaje aresztowany i prosi Cię o pomoc. Rzucasz wszystko i ruszasz w szaloną podróż. W każdym odwiedzonym miejscu możesz znaleźć pomocne wskazówki… albo obłęd i śmierć.