Snujesz plany na przyszłość? Sprawdź nasze zapowiedzi!
Blade Runner Week: Dołącz do Łowców Androidów!

Zastanawialiście się kiedyś, czy androidy śnią o elektrycznych owcach? Nadszedł czas, by to sprawdzić! Z okazji premiery oficjalnej gry fabularnej Blade Runner, zapraszamy Was na Blade Runner Week – serię niezwykłych spotkań rozsianych po całej Polsce. Wspólnie z zaprzyjaźnionymi posterunkami BWR, postanowiliśmy stworzyć inicjatywę, która połączy fanów tego niesamowitego uniwersum i pozwoli im wkroczyć do świata gier fabularnych, jeśli jeszcze nie mieli ku temu okazji.

Czym jest Blade Runner Week?

To seria spotkań offline, które odbędą się w dniach 4-10 grudnia w różnych lokalizacjach: od sklepów z grami, przez puby, po stowarzyszenia i kluby. Każde miejsce na jeden dzień stanie się posterunkiem BWR i porwie Was do dystopijnego świata Blade Runnera.

Co, gdzie, kiedy?

Nasi najlepsi specjaliści, w tym patroni i Mistrzowie Gry, zostali wysłani do zaprzyjaźnionych posterunków BWR w 11 miastach, aby dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z nowymi łowcami.

Szczegóły dotyczące atrakcji w poszczególnych lokalizacjach oraz daty eventów znajdziecie w aktualnościach wydarzenia na naszej stronie na Facebooku.

Nie czekajcie dłużej! Ruszcie razem z nami do wyjątkowego świata łowców androidów i zanurzcie się w mroku uliczek dystopijnego Los Angeles. Śledźcie nasze wydarzenie, aby być na bieżąco z wszelkimi szczegółami i pamiętajcie, że to niepowtarzalna okazja, aby razem z nami i z innymi pasjonatami gier fabularnych wziąć udział w premierze gry fabularnej Blade Runner. Czekamy na Was w posterunkach BWR!

Co dla Was szykujemy?

Nasi najlepsi specjaliści, w tym patroni i Mistrzowie Gry, zostali wysłani do zaprzyjaźnionych posterunków BWR w 11 miastach, aby dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z nowymi łowcami.

  • Zagracie w sesje RPG prowadzone przez doświadczonych Mistrzów Gry, którzy porwą Was do Los Angeles 2037
  • Weźmiecie udział w konkursach i zgarniecie unikalne nagrody
  • Posłuchacie inspirujących prelekcji i zgłębicie tajniki uniwersum Blade Runnera
  • Skosztujecie specjalnych napojów inspirowanych światem łowców androidów

Dlaczego warto dołączyć?

Kiedykolwiek marzyliście o tym, by, jak Rick Deckard lub Agent K, ruszyć mrocznymi ulicami miasta i w blasku neonów rozwiązywać sprawy, które postawią przed Wami dylematy moralne? Blade Runner Week daje Wam ku temu wyjątkową okazję. Nie tylko będziecie mogli poznać tę nową grę fabularną, ale także zanurzycie się w dystopijnym świecie Blade Runnera, dzięki prelekcjom i przysmakom, które pojawią się w wybranych lokalizacjach.

Niezapomniane doświadczenie

Blade Runner Week to doskonała okazja, aby połączyć Waszą pasję do gier fabularnych z przyjemnością spędzania czasu w znanych i lubianych miejscach, które być może nawet mijacie w drodze do szkoły czy pracy, a nie mieliście okazji do nich zajrzeć. Posterunki BWR to miejsca spotkań, w których doskonale spędzą czas zarówno nowi, jak i doświadczeni fani gier fabularnych.  

Zacznij przygodę!

Opowieści Baśniomistrza: Tajemnice Dziwnolasu

BMG014
Opowieści Baśniomistrza to drużynowa gra paragrafowa, dzięki której wyruszycie na niesamowitą przygodę!  Grać mogą wszyscy — dzieciaki, dorośli i nastolatki, a rolę Baśniomistrza lub Baśniomistrzyni może przyjąć każdy, kto potrafi czytać głośno i wyraźnie. Łatwe do opanowania zasady sprawiają, że rozgrywkę możecie rozpocząć niemal od razu. W tej grze nie...
99,90 zł 218

Zew Cthulhu: Zestaw Startowy + PDF

ZEW120
Zestaw Startowy zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć przygodę z Zew Cthulhu RPG – fabularną grą pełną zagadek i horroru! Jeden z graczy wciela się w Strażnika Tajemnic, narratora prowadzącego grę, który przedstawia pozostałym uczestnikom zabawy historię i fabułę przygody oraz odgrywa spotykane przez nich postacie. Pozostali gracze wcielają...
119,90 zł 221
Produkt został dodany do listy życzeń