Snujesz plany na przyszłość? Sprawdź nasze zapowiedzi!
Łowcy Androidów w Akcji: Relacja z Blade Runner Week

Blade Runner Week zapanował w 11 miastach Polski! Przyniósł ze sobą niezapomniane doświadczenia i pasjonujące przygody łowców androidów w neonowym Los Angeles z przyszłości! Jak wyglądały te spotkania miłośników RPG, które trwały cały miniony tydzień? Zapraszamy na krótką relację! 

Neonowe Miasta i Kameralna Atmosfera

Blade Runner Week to seria spotkań z okazji premiery gry fabularnej Blade Runner, które zorganizowaliśmy we współpracy ze sklepami, kawiarniami i lokalami w całej Polsce. Od Krakowa po Trójmiasto, fani Blade Runnera mieli okazję zanurzyć się w neonowo-noirowym świecie gry, dzięki emocjonującym sesjom RPG prowadzonym przez naszych wyszkolonych specjalistów, patronów i współpracujących z nami mistrzów gry.

Radość Gry i Konkursowe Emocje

Wytypowane na tę okazję posterunki BWR oferowały nie tylko możliwość zagrania sesji, lecz także okazję do wzięcia udziału w konkursach. A było o co powalczyć, bo na dzielnych znawców świata Łowcy Androidów czekały atrakcyjne nagrody, w tym ekskluzywne podręczniki do gry Blade Runner, dedykowane do tego systemu kości i przypinki z kultowym jednorożcem. Uczestnicy mogli też lepiej poznać uniwersum Blade Runnera i system na nim oparty podczas prelekcji, które odbyły się w kilku posterunkach BWR.

Uwiecznione momenty

Atmosfera każdego spotkania była wyjątkowa i pełna pasji do gier fabularnych. Bardzo nas ucieszyło, że mogliśmy, choć wirtualnie, być z Wami w każdym z tych miejsc! Jeśli jesteście ciekawi, jak wyglądały spotkania w ramach Blade Runner Week - zapraszamy do obejrzenia fotogalerii, którą załączamy poniżej! 

Misja Zakończona Sukcesem

Chcielibyśmy Wam wszystkim podziękować za to, że byliście z nami, za wspaniałą atmosferę i pasję, z jaką zanurzyliście się w świat Blade Runnera. Wasza obecność i zaangażowanie sprawiły, że cały ten tydzień był dla nas wyjątkowy. A teraz chcielibyśmy usłyszeć od Was: co sądzicie o Blade Runner Week? Czy chcielibyście więcej takich wydarzeń w przyszłości? Zostawcie swoje opinie w komentarzach na Facebooku, Instagramie czy na wydarzeniu. Podzielcie się też z nami swoimi wrażeniami z gry. Wasz feedback jest dla nas niezwykle cenny i pomoże nam planować przyszłe akcje! Do zobaczenia na oblanych blaskiem neonów ulicach Los Angeles!

Bardzo dziękujemy wszystkim sklepom, pubom i klubom za wsparcie! 

Zacznij przygodę!

Opowieści Baśniomistrza: Tajemnice Dziwnolasu

BMG014
Opowieści Baśniomistrza to drużynowa gra paragrafowa, dzięki której wyruszycie na niesamowitą przygodę!  Grać mogą wszyscy — dzieciaki, dorośli i nastolatki, a rolę Baśniomistrza lub Baśniomistrzyni może przyjąć każdy, kto potrafi czytać głośno i wyraźnie. Łatwe do opanowania zasady sprawiają, że rozgrywkę możecie rozpocząć niemal od razu. W tej grze nie...
99,90 zł 218

Zew Cthulhu: Zestaw Startowy + PDF

ZEW120
Zestaw Startowy zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć przygodę z Zew Cthulhu RPG – fabularną grą pełną zagadek i horroru! Jeden z graczy wciela się w Strażnika Tajemnic, narratora prowadzącego grę, który przedstawia pozostałym uczestnikom zabawy historię i fabułę przygody oraz odgrywa spotykane przez nich postacie. Pozostali gracze wcielają...
119,90 zł 221
Produkt został dodany do listy życzeń