Czy odważysz się odkryć tajemnice zakopane pod piaskami Egiptu?
Obchody Jubileuszy Zewu Cthulhu!

Ważna wiadomość dla wszystkich Badaczy Tajemnic!

Mamy ekscytujące wieści dla miłośników Zewu Cthulhu. Wielkimi krokami zbliżają się ważne jubileusze dla tej linii, a my już teraz postanowiliśmy rozpocząć ich huczne świętowanie.

Nowe wersje okładek

Projekty ekskluzywnych okładek Księgi Strażnika oraz Pulpa Cthulhu wykonali Monika Godyń z Marcinem Bielińskim. 

Przepiękne ilustracje na okładkach edycji limitowanych wykonał Ola Larsson!

Wersje PDF limitowanych oraz ekskluzywnych podręczników nie różnią się od plików PDF wersji klasycznych.

A już teraz świętuj z nami 14 lat naszego wydawnictwa!

Świętuj 14. urodziny Black Monk Games i kup gry w fantastyczne niskich cenach! Wszystkie promocje znajdziesz TUTAJ!

Przeżyj niesamowite przygody dzięki naszym grom paragrafowym, snuj epickie opowieści z grami fabularnymi i rozkręć swoje imprezy z naszymi grami planszowymi! Światy pełne zabawy i opowieści czekają na odkrycie. Nie przegap tej promocji i szansy na stworzenie niezapomnianych wspomnień. Dołącz do świętowania i zabierz przygodę do domu już dziś! 

10 Lat 7. Edycji Zewu Cthulhu

Rok 2024 oznacza dziesięciolecie wydania 7. edycji Zewu Cthulhu. Z tej okazji, uruchamiamy przedsprzedaż specjalnych wydań Księgi Strażnika oraz Pulp Cthulhu w limitowanych i ekskluzywnych okładkach. To idealna okazja dla nowych Strażników oraz Strażniczek Tajemnic, aby rozpocząć swoją przygodę z Zewem Cthulhu. Co więcej, również do przedsprzedaży trafił Zasobnik Strażnika w wersji jubileuszowej, z nową, pełną niewysłowionej grozy grafiką autorstwa Oli Larssona na Ekranie Strażnika.

Wydania limitowane i ekskluzywne Księgi Strażnika będą zawierać dodatkowy scenariusz "Mroczna Latarnia" autorstwa Leigh Carr oraz Lynne Hardy, który nie był dostępny wcześniej w wersji drukowanej oraz wspomnienia ludzi, którzy przyczynili się do rozwoju tej linii w Polsce. Jubileuszowy Pulp Cthulhu powiększy się natomiast o scenariusz "Wrak" autorstwa Sandy’ego Petersena i Mike’a Masona, który zostanie dostosowany do zasad Zewu Cthulhu w wersji pulpowej. 

To idealna okazja, aby dołączyć do grona Strażników i Strażniczek Tajemnic lub by wzbogacić swoje kolekcje o wyjątkowe pozycje z linii Zewu Cthulhu. Nie przegapcie tej szansy na zdobycie czegoś wyjątkowego! 

30 Lat Zewu Cthulhu w Polsce

W 2025 minie natomiast równo 30 lat od momentu, gdy pierwszy podręcznik Zewu Cthulhu trafił do rąk polskich graczy za sprawą Wydawnictwa MAG. Była to edycja 5.1 i jesteśmy ciekawi, czy ją pamiętacie… Na tę okoliczność, dołączymy do jubileuszowej kolekcji Podręcznik Badacza w limitowanej i ekskluzywnej wersji. I tak, oczywiście, wszystkie trzy ekskluzywne wydania utworzą nowy “tryptyk”. 

Zacznij przygodę!

Opowieści Baśniomistrza: Tajemnice Dziwnolasu

BMG014
Opowieści Baśniomistrza to drużynowa gra paragrafowa, dzięki której wyruszycie na niesamowitą przygodę!  Grać mogą wszyscy — dzieciaki, dorośli i nastolatki, a rolę Baśniomistrza lub Baśniomistrzyni może przyjąć każdy, kto potrafi czytać głośno i wyraźnie. Łatwe do opanowania zasady sprawiają, że rozgrywkę możecie rozpocząć niemal od razu. W tej grze nie...
99,90 zł 31

Zew Cthulhu: Zestaw Startowy + PDF

ZEW120
Zestaw Startowy zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć przygodę z Zew Cthulhu RPG – fabularną grą pełną zagadek i horroru! Jeden z graczy wciela się w Strażnika Tajemnic, narratora prowadzącego grę, który przedstawia pozostałym uczestnikom zabawy historię i fabułę przygody oraz odgrywa spotykane przez nich postacie. Pozostali gracze wcielają...
119,90 zł 229
Produkt został dodany do listy życzeń