Ho, ho, ho! Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Zamów i opłać zamówienie do 19.12.2023, żeby otrzymać paczkę przed świętami! [KLIKNIJ]
Obchody Jubileuszy Zewu Cthulhu!

Ważna wiadomość dla wszystkich Badaczy Tajemnic!

Mamy ekscytujące wieści dla miłośników Zewu Cthulhu. Wielkimi krokami zbliżają się ważne jubileusze dla tej linii, a my już teraz postanowiliśmy rozpocząć ich huczne świętowanie.

Nowe wersje okładek

Projekty ekskluzywnych okładek Księgi Strażnika oraz Pulpa Cthulhu wykonali Monika Godyń z Marcinem Bielińskim. 

Przepiękne ilustracje na okładkach edycji limitowanych wykonał Ola Larsson!

Wersje PDF limitowanych oraz ekskluzywnych podręczników nie różnią się od plików PDF wersji klasycznych.

A już teraz świętuj z nami 14 lat naszego wydawnictwa!

Świętuj 14. urodziny Black Monk Games i kup gry w fantastyczne niskich cenach! Wszystkie promocje znajdziesz TUTAJ!

Przeżyj niesamowite przygody dzięki naszym grom paragrafowym, snuj epickie opowieści z grami fabularnymi i rozkręć swoje imprezy z naszymi grami planszowymi! Światy pełne zabawy i opowieści czekają na odkrycie. Nie przegap tej promocji i szansy na stworzenie niezapomnianych wspomnień. Dołącz do świętowania i zabierz przygodę do domu już dziś! 

10 Lat 7. Edycji Zewu Cthulhu

Rok 2024 oznacza dziesięciolecie wydania 7. edycji Zewu Cthulhu. Z tej okazji, uruchamiamy przedsprzedaż specjalnych wydań Księgi Strażnika oraz Pulp Cthulhu w limitowanych i ekskluzywnych okładkach. To idealna okazja dla nowych Strażników oraz Strażniczek Tajemnic, aby rozpocząć swoją przygodę z Zewem Cthulhu. Co więcej, również do przedsprzedaży trafił Zasobnik Strażnika w wersji jubileuszowej, z nową, pełną niewysłowionej grozy grafiką autorstwa Oli Larssona na Ekranie Strażnika.

Wydania limitowane i ekskluzywne Księgi Strażnika będą zawierać dodatkowy scenariusz "Mroczna Latarnia" autorstwa Leigh Carr oraz Lynne Hardy, który nie był dostępny wcześniej w wersji drukowanej oraz wspomnienia ludzi, którzy przyczynili się do rozwoju tej linii w Polsce. Jubileuszowy Pulp Cthulhu powiększy się natomiast o scenariusz "Wrak" autorstwa Sandy’ego Petersena i Mike’a Masona, który zostanie dostosowany do zasad Zewu Cthulhu w wersji pulpowej. 

To idealna okazja, aby dołączyć do grona Strażników i Strażniczek Tajemnic lub by wzbogacić swoje kolekcje o wyjątkowe pozycje z linii Zewu Cthulhu. Nie przegapcie tej szansy na zdobycie czegoś wyjątkowego! 

30 Lat Zewu Cthulhu w Polsce

W 2025 minie natomiast równo 30 lat od momentu, gdy pierwszy podręcznik Zewu Cthulhu trafił do rąk polskich graczy za sprawą Wydawnictwa MAG. Była to edycja 5.1 i jesteśmy ciekawi, czy ją pamiętacie… Na tę okoliczność, dołączymy do jubileuszowej kolekcji Podręcznik Badacza w limitowanej i ekskluzywnej wersji. I tak, oczywiście, wszystkie trzy ekskluzywne wydania utworzą nowy “tryptyk”. 

Zacznij przygodę!

Opowieści Baśniomistrza: Tajemnice Dziwnolasu

BMG014
Opowieści Baśniomistrza to drużynowa gra paragrafowa, dzięki której wyruszycie na niesamowitą przygodę!  Grać mogą wszyscy — dzieciaki, dorośli i nastolatki, a rolę Baśniomistrza lub Baśniomistrzyni może przyjąć każdy, kto potrafi czytać głośno i wyraźnie. Łatwe do opanowania zasady sprawiają, że rozgrywkę możecie rozpocząć niemal od razu. 
99,90 zł 114

Zew Cthulhu: Zestaw Startowy + PDF

ZEW120
Zestaw Startowy zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć przygodę z Zew Cthulhu RPG – fabularną grą pełną zagadek i horroru! Jeden z graczy wciela się w Strażnika Tajemnic, narratora prowadzącego grę, który przedstawia pozostałym uczestnikom zabawy historię i fabułę przygody oraz odgrywa spotykane przez nich postacie. Pozostali gracze wcielają...
119,90 zł 308
Produkt został dodany do listy życzeń

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z polityką prywatności. Dowiedz się więcej