Pyrkonowe szaleństwo! Promocje na gry fabularne i paragrafowe
Plany wydawnicze 2024

Zanim przejdziemy do zapowiedzi na 2024, na chwilę zatrzymamy się jeszcze w 2023 roku, bo w najbliższych miesiącach pojawią się aż 3 nowe systemy! I w każdym z nich opowiecie zupełnie inną historię!

Fabula Ultima

Przedsprzedaż trwa! blackmonk.pl/92-fabula-ultima

GRA INSPIROWANA JRPG, MANGĄ I ANIME | Stwórz z przyjaciółmi swój własny świat, jego historię, magię, miasta oraz mieszkańców, a następnie wkrocz na ścieżkę epickich przygód! Jesteś fanem Naruto albo The Legend of Zelda? Powołaj do życia wszystkie te niezwykłe opowieści oraz światy przy własnym erpegowym stole! Eksploruj, baw się konwencją i odkryj gry fabularne zupełnie na nowo dzięki Fabule Ultimie! 

Blade Runner

Przedsprzedaż trwa! blackmonk.pl/100-blade-runner

OFICJALNA GRA FABULARNA NA PODSTAWIE SERII BLADE RUNNER! | W grze fabularnej Blade Runner staniesz się tytułowym łowcą androidów. Jako detektyw - człowiek albo replikant - zmierzysz się z kryminalnymi zagadkami deszczowego megalopolis skąpanego w świetle pulsujących neonów.  Każde śledztwo to kolejna sprawa do akt, kolejne trudne pytania bez odpowiedzi i kolejny dramat, który w zasadzie cię nie dotyczy. 

Zbliża się koniec...

... serii Choose Cthulhu! Zostały nam cztery książki do wydania, a co potem? To się okaże! Czytamy, szukamy, przyglądamy się kolejnym grom paragrafowym. O wynikach naszych poszukiwań będziemy informować już wkótce :)

A już 9 listopada...

Rozpocznie się przedsprzedaż Władcy Pierścieni, czyli gry fabularnej, gdzie świat znany z książek Tolkiena łączy się z mechaniką 5. edycji Dungeons & Dragons. 

Oparty na drugiej edycji gry Jedyny Pierścień RPG autorstwa Francesco Nepitello, pięknie ilustrowany podręcznik Władca Pierścieni Gra Fabularna zawiera wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia ekscytujących przygód osadzonych w najpopularniejszym na świecie fantasy! 

Zapowiedzi wydawnicze 2024

Przecież przed chwilą był Pyrkon, a my już myślami jesteśmy w 2024 roku. Wow! Kiedy to się stało? Nie wiemy... ale wiemy za to, że przychodzimy do Was z kolejnymi świetnymi grami i dodatkami do tych już wydanych gier. Nowe opowieści czekają! 

Zew Cthulhu: Arkham

Jeden z najbardziej oczekiwanych dodatków do Zewu Cthulhu już niebawem w sprzedaży! Wypełniony po brzegi informacjami dodatek, pomoże ożywić Wasze Arkham!

Restauracje, księgarnie, sklepy, sąsiedzi, kadra z Uniwersytetu Miskatonic... wszystko, czego Strażnik może zapragnąć. A do tego w podręczniku znajdziesz duże mapy, w tym bardzo dokładną mapę Arkham, która pomoże Wam poznać nawet najmniejsze uliczki tego nawiedzonego miasta. 

Opowieści Baśniomistrza - Księga Koszmarów: Transylwania

Tym razem Opowieści Baśniomistrza przeniosą Was do krainy zamieszkałej przez wampiry, wilkołaki, duchy i inne potwory. Ta wersja nie łączy się z Tajemnicami Dziwnolasu, ale używa tych samych zasad. 

Grać mogą wszyscy — dzieciaki, dorośli i nastolatki, a rolę Baśniomistrza lub Baśniomistrzyni może przyjąć każdy, kto potrafi czytać głośno i wyraźnie. Łatwe do opanowania zasady sprawiają, że rozgrywkę możecie rozpocząć niemal od razu!

Vaesen - Mityczne Brytania i Irlandia

Opuść Mityczną Północ i popłyń w stronę spowitych mgłą wysp Mitycznej Brytanii i Irlandii.

Poznaj spowite mgłą ulice Londynu, odkryj sekrety Rose House i Towarzystwa Brytyjskiego. Przemierzaj wyspy i spaceruj po wrzosowiskach w poszukiwaniu dawno zaginionych opowieści i starożytnych pozostałości.

Ten dodatek do gry Vaesen został napisany przez legendę branży Graeme'a Davisa, a zilustrowany przez Johana Egerkransa i Antona Vitusa.

Pendragon - NOWY SYSTEM!

Starter, czyli wprowadzenie do gry będzie dostępne już grudniu 2023! 

Wejdź w świat arturiańskich legend!

Wierzysz w rycerskość? Czy jesteś gotowy umrzeć za swój honor? Czy będziesz walczyć, aby uwolnić świat od niesprawiedliwości, czy też użyjesz siły, aby wykorzystać słabszych od siebie?

Pendragon balansuje na cienkiej granicy pomiędzy zabójczą rzeczywistością a idealizmem wizjonerskiego życia poświęconego najwyższym wartościom. 

Trophy Dark - NOWY SYSTEM!

Trophy Dark to gra z gatunku horroru psychologicznego, w której gracze wcielają się w podejmujących wysokie ryzyko poszukiwaczy skarbów podczas wyprawy skazanej na zagładę.

W miarę jak będą się zbliżać coraz bardziej do serca lasu, on zrobi wszystko, co w jego mocy, aby rozerwać ich na strzępy, doprowadzić do szaleństwa i – jeśli będą mieli szczęście – zabić. Trophy Dark jest idealną grą do tzw. jednostrzałów, lub do prequeli, retrospekcji i historii pobocznych, które są częścią większej opowieści. 

Zew Cthulhu: Makabryczny żart

Álex de la Iglesia (reżyser, scenarzysta i producent filmowy, a także weteran gier RPG) przedstawia nam swoją osobistą wersję Zewu Cthulhu osadzoną w szalonych latach dwudziestych XX wieku. W tej przygodzie badacze będą mieli dwa dni na powstrzymanie niewytłumaczalnych zjawisk, które nękają najbardziej luksusowy hotel w Kairze.

Badacze będą mogli odkryć tajemnice starożytnego Egiptu, wziąć udział w wystawnym balu kostiumowym, obejrzeć premierę Häxan (Czarownice), spotkać osobistości z prawdziwego świata (Howarda Cartera, króla Egiptu Fuada I, Agę Chana III, Benjamina Christensena, Agathę Christie i Winstona Churchilla) i ponownie spotkać znajome twarze z kanonu Zewu Cthulhu. Albo mogą to wszystko przeoczyć i znaleźć inną tajemnicę do zbadania...

Cyberpunk RED: Opowieści Czerwieni

Night City to ogromne miasto, pełne dzikich imprez, trupów i neonów. Pod cienką warstwą reklam i brudu kryje się kilka historii do opowiedzenia. Historie o okrutnych gangach, piekielnej sztucznej inteligencji i miłości. Spotkasz czarujących najemników i gwiazdy filmowe, a nawet popłyniesz łodzią podwodną. Będziesz walczył z cyberpsycholami, szemranymi reporterami, rywalizującymi Krawędziarzami i wysoko latającą drużyną szturmową.

Czas czerwieni zawiera dziewięć ekscytujących misji zgodnych z Rytmem przygody opisanym w podręczniku głównym do Cyberpunk Red. Jest to system, w którym historie są podzielone na łatwe do opanowania fragmenty, aby utrzymać dramatyczne napięcie, jednocześnie umożliwiając naturalny rozwój fabuły.

Jedyny Pierścień: Moria

Moria: Przez Wrota Durina to epicki dodatek, odkrywający głębiny Khazad-dûm!

W podręczniku gracze znajdą nie tylko misję, która poprowadzi ich przez Morię, ale także historię miasta i opis jego obecnego stanu. Modyfikację zasad, aby pasowały do ​​podziemnego świata, w tym także informacje dotyczące tego, co się stanie, jeśli postacie zetkną się ze Zgubą Durina. Gracze mogą także spodziewać się spotkania z orkami i innymi przerażającymi podziemnymi wrogami.

Fabula Ultima: Atlas High Fantasy

FABULA ULTIMA: ATLAS HIGH FANTASY poprowadzi Cię do świata starożytnych tajemnic, zapierających dech w piersiach widoków, niesamowitej magii i potężnych istot.

Podobnie jak bohaterowie legend i mitów, Twoje postacie zaczną skromnie i wyruszą w stronę chwalebnego losu, ostatecznie wznosząc się wystarczająco wysoko, aby rzucić wyzwanie bogom w prawdziwym stylu JRPG!

Fabula Ultima: Atlas High Fantasy to dodatek do gry Fabula Ultima. 

Zew Cthulhu: Samotnie przeciwko falom

Akcja Samotnie przeciwko falom rozgrywa się w latach dwudziestych XX wieku i jest jednosobową przygodą w stylu horroru nawiązującą do gry Zew Cthulhu RPG.

Wcielasz się w badacza podróżującego do zamożnego, malowniczego i odległego położonego nad jeziorem miasteczka Esbury w stanie Massachusetts. Ty decydujesz o rozwoju historii, wybierając jedną z kilku przedstawionych opcji. Twoje wybory wpływają nie tylko na to, co stanie się z Twoim badaczem, ale także na los mieszkańców i gości Esbury – a nawet samego miasta!

Czy to już wszystko?

Na razie tak, ale na pewno Was jeszcze czymś zaskoczymy!

Zacznij przygodę!

Opowieści Baśniomistrza: Tajemnice Dziwnolasu
  • -20%

Opowieści Baśniomistrza: Tajemnice Dziwnolasu

BMG014
Opowieści Baśniomistrza to drużynowa gra paragrafowa, dzięki której wyruszycie na niesamowitą przygodę!  Grać mogą wszyscy — dzieciaki, dorośli i nastolatki, a rolę Baśniomistrza lub Baśniomistrzyni może przyjąć każdy, kto potrafi czytać głośno i wyraźnie. Łatwe do opanowania zasady sprawiają, że rozgrywkę możecie rozpocząć niemal od razu. W tej grze nie...
79,92 zł 217 99,90 zł
Pozostało
Zew Cthulhu: Zestaw Startowy + PDF
  • -30,00 zł

Zew Cthulhu: Zestaw Startowy + PDF

ZEW120
Zestaw Startowy zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć przygodę z Zew Cthulhu RPG – fabularną grą pełną zagadek i horroru! Jeden z graczy wciela się w Strażnika Tajemnic, narratora prowadzącego grę, który przedstawia pozostałym uczestnikom zabawy historię i fabułę przygody oraz odgrywa spotykane przez nich postacie. Pozostali gracze wcielają...
89,90 zł 221 119,90 zł
Pozostało
Produkt został dodany do listy życzeń