Czy odważysz się odkryć tajemnice zakopane pod piaskami Egiptu?
Siatkarze!! Sportowa gra RPG + PDF
Siatkarze!! Sportowa gra RPG + PDF
Siatkarze!! Sportowa gra RPG + PDF

Siatkarze!! Sportowa gra RPG + PDF

wiek:
bez ograniczeń
liczba graczy:
2-6
język:
polski

Przedsprzedaż tego produktu zakończyła się. Produkt wróci do sprzedaży po zakończeniu wysyłki zamówień przedsprzedażowych.
PDF już dostępny!

Siatkarze!! to niezależna gra fabularna, której autorem jest Kevin Thien Vu Long Nguyen. To ze wszech miar oryginalny tytuł: nie spotkasz w nim MG i nie będziesz rzucać kośćmi! Pomimo sportowej tematyki, Siatkarze!! bardziej skupiają się na relacjach pomiędzy zawodnikami licealnej drużyny, niż na samych meczach. Wspólnie stworzycie opowieść o przyjaźni, rywalizacji, marzeniach i rozczarowaniach.

Wolisz grać Siatkarkami niż Siatkarzami? Sprawdź: Siatkarki!! Sportowa gra RPG

Gra została przygotowana przez zespół Imaginarium RPG.

 

Zbierz ekipę! Podejmij wyzwanie! Chłoń emocje!

Siatkarze!! to niezależna gra fabularna, której autorem jest Kevin Thien Vu Long Nguyen. To ze wszech miar oryginalny tytuł: nie spotkasz w nim MG i nie będziesz rzucać kośćmi!

Prosta mechanika i ogromna swoboda w kreowaniu historii to dwie najważniejsze cechy tej gry. Pomimo sportowej tematyki, Siatkarze!! bardziej skupiają się na relacjach pomiędzy zawodnikami licealnej drużyny, niż na samych meczach. Wspólnie stworzycie opowieść o przyjaźni, rywalizacji, marzeniach i rozczarowaniach.

Inspiracją do napisania Siatkarzy!! były sportowe serie anime, jak Haikyu!!, Free!, Prince of Stride, Tsurune czy Farewell My Dear Cramer. Wejdź w buty swoich ulubionych bohaterek i sprawdź, jak poradzisz sobie, gdy los rzuci ci siatkarskie wyzwanie!

Polska wersja językowa gry Volley Boys!! została przygotowana przez Imaginarium RPG. W stosunku do oryginału została rozbudowana o dodatkowe treści: pomysły gotowe do wprowadzenia do gry, tabele losowe i artykuł zawierający podstawowe informacje o zasadach piłki siatkowej. Całość została okraszona klimatycznymi ilustracjami Pauliny “The Noy” Targosz. 

W języku polskim gra została zaprojektowana w dwóch wariantach: bliźniacze Siatkarki!! różnią się od niniejszej pozycji zastosowanymi formami gramatycznymi i większością ilustracji, zasady są jednak takie same i obu gier można używać zamiennie.

Co dalej?

Poszukujesz innych niezależnych gier fabularnych? Jesteś w dobrym miejscu!

ZAPYTAJ NASZĄ SPOŁECZNOŚĆ

Liczba stron: 56
Okładka: miękka
Format: B5
Wydruk: w kolorze

Oryginalny tytuł: Volley Boys!!
Autor oryginału: Kevin Thien Vu Long Nguyen
Tłumaczenie i opracowanie dodatków w polskim wydaniu: Maciej „Szwagier” Szewczyk
Redakcja i korekta: Maciej „Szwagier” Szewczyk, Katarzyna Salejko, Magdalena „Mizu” Rolewska, Anna „drBlonde” Czapnik
Skład i grafika: Paulina „The Noy” Targosz
Wydawca: Imaginarium RPG
Dystrybutor: Black Monk Games

Produkt został dodany do listy życzeń