Czy odważysz się odkryć tajemnice zakopane pod piaskami Egiptu?
  • Zapowiedź
Delta Green – Przewodnik Oficera Prowadzącego
Delta Green – Przewodnik Oficera Prowadzącego
Delta Green – Przewodnik Oficera Prowadzącego

Delta Green – Przewodnik Oficera Prowadzącego

W grze fabularnej Delta Green gracze wcielają się w Agentów. Walczą o to, by potwory spoza przestrzeni i czasu nie zainfekowały świata i nie odebrały ludziom życia i zdrowia psychicznego. Oficer Prowadzący jest moderatorem gry, który tworzy i interpretuje ich świat, przedstawia nadnaturalny horror, który badają i opisuje okropne następstwa ich poświęceń

PRZEDSPRZEDAŻ PODRĘCZNIKÓW GŁÓWNYCH: 31.10.2024

Chcesz dowiedzieć się więcej o Delcie Green? Szukasz materiałów do pobrania? Zajrzyj TUTAJ!

 

Ty jesteś apokalipsą

Stworzona w 1928 roku po nalocie rządu USA na zdegenerowane nadmorskie miasteczko Innsmouth w stanie Massachusetts, tajna agencja znana jako Delta Green dzielnie, chociaż nie dla chwały,  stawia czoła siłom ciemności. Agenci Delty Green walczą, aby ocalić ludzkość przed nienaturalnymi okropnościami – często ponosząc straszliwy koszt osobisty.

W grze fabularnej Delta Green gracze wcielają się w Agentów. Walczą o to, by potwory spoza przestrzeni i czasu nie zainfekowały świata i nie odebrały ludziom życia i zdrowia psychicznego. Oficer Prowadzący jest moderatorem gry, który tworzy i interpretuje ich świat, przedstawia nadnaturalny horror, który badają i opisuje okropne następstwa ich poświęceń.

Przewodnik Oficera Prowadzącego to podręcznik z zasadami przeznaczony tylko dla moderatorów gry fabularnej Delta Green. Zawiera m.in.:

  • Historię świata Delty Green od czasów przedludzkich do dnia dzisiejszego, ze wskazówkami dotyczącymi kampanii i zalążkami scenariuszy umieszczonymi na każdej stronie.
  • Przerażające rytuały, nienaturalne byty i niszczących rzeczywistość Wielkich Przedwiecznych.
  • Zasady tworzenia nowych zagrożeń, by szokować i przerażać Agentów.
  • Szczegółowy i niepokojący opis tajemniczej organizacji Delta Green – oraz innej bezwzględnej konspiracji, mieniącej się prawdziwą Deltą Green.
  • Wskazówki dotyczące tworzenia oryginalnych scenariuszy i kampanii przy użyciu zasobów zawartych w tym podręczniku.
  • Gotowy do rozegrania przykładowy scenariusz Operacja FULMINATE: Strażnicy zmierzchu.

PRZEDSPRZEDAŻ PODRĘCZNIKÓW GŁÓWNYCH: 31.10.2024

Patroni medialni

Sprawdź nasze inne zapowiedzi!

ZAPYTAJ NASZĄ SPOŁECZNOŚĆ

Produkt został dodany do listy życzeń