Czy odważysz się odkryć tajemnice zakopane pod piaskami Egiptu?
Smoczy Jeźdźcy + PDF
Smoczy Jeźdźcy + PDF
Smoczy Jeźdźcy + PDF
Smoczy Jeźdźcy + PDF

Smoczy Jeźdźcy + PDF

wiek:
10+
liczba graczy:
2-6
język:
polski

Smoczy Jeźdźcy to gra fabularna w brawurowej konwencji epickiego fantasy. Gracze wcielają się w Wybrańców boga Aslauga, którzy na smoczych grzbietach walczą z chimerami i kształtują świat wedle własnego uznania.

 

Epickie fantasy na grzbietach smoków

O czym są Smoczy Jeźdźcy?

To gra o bohaterach, którzy na smoczych grzbietach walczą z chimerami i kształtują świat wedle własnego uznania w brawurowej konwencji epickiego fantasy.

Parę słów o mechanice

Gra korzysta z popularnej i docenianej mechaniki Year Zero Engine wydawnictwa Free League, znanej z takich gier, jak MutantCoriolis, Tajemnice Pętli czy Vaesen. Mechanika została dostosowana do potrzeb systemu, żeby odzwierciedlić epicką konwencję i niepowtarzalność Więzi, łączącej człowieka ze smokiem.

Co wyróżnia ten system?

  • Więź między smokiem a Jeźdźcem - najważniejszy element osobowości Smoczego Jeźdźca jest jednocześnie ceną, którą płaci za potęgę. Najpierw zostanie wzmocniony, a potem utracony.
  • Pozycja i możliwości postaci - gracze wcielają się w największych bohaterów tego świata, otoczonych powszechnym uwielbieniem i stojących ponad prawem, którzy mogą rozkazywać królom i zmieniać bieg historii.
  • Niepowtarzalność świata - system zawiera narzędzia pozwalające dopasować kształt świata gry do potrzeb i preferencji konkretnej drużyny bez utraty spójności wizji.

Podręcznik wydany przez Lans Macabre Publishing. Jeśli masz jakieś pytania na temat jego zawartości lub zasad systemu Smoczy Jeźdzcy, napisz do nich: LM Publishing na FB.

Co dalej?

Szukasz kolejnych fantastycznych przygód w najróżniejszych światach i konwencjach? Zobacz, co dla ciebie przygotowaliśmy!

ZAPYTAJ NASZĄ SPOŁECZNOŚĆ

Kupując produkt wyrażasz zgodę na przekazanie Twojego adresu poczty internetowej wydawnictwu LM Publishing w celu wysyłki elektronicznej wersji podręcznika w postaci pliku PDF poprzez portal DriveThruRPG.

Oryginalny wydawca: LM Publishing
Autorstwo:  Paweł "Skała" Jurgiel, Airis Kamińska, Zbigniew „Zed” Zych, Bartłomiej „Bart” Fabiszewski, Aleksander „Aleks” Daukszewicz, Marcin Życzkowski, Mateusz Tondera, Jan „Hans” Milewski
Ilustracje i oprawa graficzna: Agata Skowronek 
Redakcja: Airis Kamińska, Bartłomiej „Bart” Fabiszewski, Aleksander „Aleks” Daukszewicz

  • Liczba stron: 296
  • Wydruk: w kolorze
  • Okładka: twarda
  • Format: A4
Produkt został dodany do listy życzeń